ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان

زمان ارسال :

سه شنبه,17 مرداد 1396

شبکه بهداشت و درمان

دکتر کوروش قنبری

روز خبرنگار

مناسبت ها

خبرنگار

به مناسبت هفده مردادماه و روز خبرنگار

رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، روز خبر نگار را تبریک گفت.

روز ملی خبرنگار که در تقویم جمهوری اسلامی ایران، مصادف است با سالروز شهادت شهید بزرگوار عرصه قلم، شهید "صارمی"، بهانه ای ارزشمند است برای حرمت نهادن و گرامی داشتن جایگاه صاحبان اندیشه و قلم.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،در پیام دکتر "کورش قنبری "آمده است:

روز ملی خبرنگار که در تقویم جمهوری اسلامی ایران، مصادف است با سالروز شهادت شهید بزرگوار عرصه قلم، شهید "صارمی"، بهانه ای ارزشمند است برای حرمت نهادن و گرامی داشتن جایگاه صاحبان اندیشه و قلم.

خبرنگاران عزیز که لحظه لحظه شان عجین شده با پویایی و حرکت. رسالتی که مرز زمان ندارد و پویاست و به راستی که با هنر آمیخته است و بی شک، حضور در این عرصه و تحمل مشقت های آن، تنها به مدد انگیزه ای راسخ و عزمی مصمم، محقق می شود.

صبر و حوصله ای که گاه تا مرز طاقت فرسایی پیش می رود، اما شیرینی آگاهی بخشی به جامعه و همنوع و تنویر افکار، این دشواری را آسان می کند.

و هفدهم مرداد ماه هر سال بهانه شایسته ای است که ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی که تا پای جان، آرمان و رسالتش را پاس داشت، ارج نهیم همدلی و همراهی خبرنگاران عزیز، به ویژه خبرنگاران همیشه کوشای شهرستان ارسنجان را که همواره،همدوش مجموعه بهداشت و درمان بوده و ما را در مسیر خدمت، همراهی کرده اند تا با یاری شما بزرگواران، بتوانیم به آرمان جامعه سالم، نزدیک شویم.

اینجانب هم صمیمانه روز خبرنگار را به همه خبرنگاران،خصوصا خبرنگاران محترم شهرستان ارسنجان ،تبریک عرض نموده وسلامتی همه آنان را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

کورش قنبری

رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


طرح "پیاده روی بزرگ از خانه تا مدرسه" با حضور دانش آموزان مدارس ارسنجان،برگزار شد.
نوزاد عجول مادر23 ساله ارسنجانی در راه انتقال به بیمارستان مرودشت،در آمبولانس به دنیا آمد.
دوره آموزشی پیشگیری از رفتارهای پر خطر در جوانان،در جمع کارآموزان اداره فنی وحرفه ای ومرکز ترک اعتیاد ارسنجان ،برگزار شد.
سومین جلسه آموزشی پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان درسال97،در جمع کارآموزان فنی وحرفه ای وکارکنان بیمارستان ارسنجان، برگزار شد.
همزمان با هفته قلب ،همایش پیشگیری از بیماری های قلبی وعروقی در ارسنجان ،برگزار شد.