ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان ارسنجان

زمان ارسال :

یکشنبه,15 مرداد 1396

مرکز بهداشت ارسنجان

دکتر قنبری

دکتر علی ایزدی

معاون بهداشت

ابلاغ حکم

از سوی معاون بهداشتی ورییس مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز صورت گرفت :

صدور ابلاغ رییس مرکز بهداشت ارسنجان

معاون بهداشتی ورییس مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز ،در حکمی ،ابلاغ سرپرستی دکتر "علی ایزدی" را به معاون بهداشتی ورییس مرکز بهداشت ارسنجان تغییر داد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

معاون بهداشتی ورییس مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز ،در حکمی ،ابلاغ سرپرستی  دکتر "علی ایزدی" را به معاون بهداشتی ورییس مرکز بهداشت ارسنجان تغییر داد.

در این حکم آمده است:

نظر به مراتب تعهد و تجارب جنابعالي و به پيشنهاد جناب آقاي دكتر" قنبري" رئيس شبكه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان ، به موجب اين حكم ،به عنوانمعاون بهداشتي و رئيس مركز  بهداشت شهرستان ارسنجان  " منصوب مي‌گرديد تا با استعانت از الطاف الهي و حسن تدبير در انجام امور بهداشتي، وظايف اجرايي محوله را برابر ضوابط و مقررات قانوني و شرعي، زير نظر رئيس محترم آن شبكه ،به نحوي شايسته به انجام رسانده و به كسب رضاي الهي مفتخر گرديد؛ توفيق روز افزونتان را از خداوند منان مسئلت مي نمايم.

دکتر محسن مقدمی

معاون بهداشتی ورییس مرکز بهداشت استان فارس

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


به مناسبت هفته پژوهش نگارخانه ماه حوزه هنری انقلاب اسلامی میزبان آثار قرآن نویسی و نسخ خوشنویسی خاندان ارسنجانی است.
طی حکمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان معرفی شد.
طرح ملی جنگلانه با هدف احیا و ترمیم رویشگاه‌های جنگلی و مرتعی، به همت گروه آفرود ارسنجان، تشکل همیاران و پاکسازان طبیعت ارسنجان، دامداران طرح فیجان و با همکاری اداره منابع طبیعی در ابتدای منطقه فیجان برگزار شد.
محمد کرم الهی، شامگاه چهارشنبه در آیین رونمایی از آثار تاریخی خوشنویسی خاندان ارسنجانی با قدردانی از برگزارکنندگان این مراسم با بیان اینکه فارس سرزمین یادها و خاطره هاست و قله های بلند اندیشه و تفکر و هنر است، افزود: کران به کران این سرزمین بلندمردی متفکر و هنرآفرین تکیه زده است و ما را به اندیشیدن می خواند؛ گاه لارستان است دلبری هایش، گاه سروستان، جهرم، آباده، سعادت شهر، استهبان و نی ریز و گاه دردانه این پیکره حقیقی این سرزمین ارسنجان.
راهکارهای ارتقای شاخص های شیوه زندگی سالم در میانسالان ، در کمیته سلامت میانسالان و سالمندان شبکه بهداشت و درمان ارسنجان برگزار گردید