ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

سایت خبری شیراز

زمان ارسال :

سه شنبه,10 مرداد 1396

حسین نعمتی

شورای شهر

رئیس شورای اسلامی استان فارس:

پاشنه آشیل کشور اقتصاد و اشتغال است

رئیس شورای اسلامی استان فارس گفت: پاشنه آشیل جمهوری اسلامی مشکلات اقتصادی و بیکاری و مقابله با معضل بیکاری و اجرایی کردن فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

 

حسین نعمتی ظهر امروز در سی‌وچهارمین نشست شورای اسلامی استان فارس در سخنانی اظهار داشت: احداث، مرمت، بازسازی و آسفالت محورها به‌ویژه محورهای مواصلاتی در فارس علاوه بر کوتاه کردن مسیر، تأثیر بسزایی در اتلاف وقت و انرژی داشته و بار ترافیکی را کاهش می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: احداث محورهای مواصلاتی در استان فارس به‌ویژه محور لپویی به شهر جدید صدرا با 700 متر تونل، آسفالت محور سر پنیران به طول 11 کیلومتر، آسفالت و عملیات اجرایی 17 کیلومتر از محور سرچهان به ارسنجان که این استان را به استان‌های کرمان و یزد متصل و شهرستان‌های ارسنجان و بوانات را از انزوا خارج می‌کند، ازجمله مطالبات مهم اعضای شوراهای اسلامی است.

رئیس شورای اسلامی استان فارس تصریح کرد: خواسته‌های بسیاری از اعضای شورای اسلامی استان علاوه بر رفع تنگناهای مالی و اقتصاد، توجه به زیرساخت‌های فرهنگی، عمرانی، اجتماعی و نیز تسریع در روند اجرایی محورهای مواصلاتی است که کمک بسیاری به کاهش تصادفات جاده‌ای و بار ترافیکی می‌کند.

نعمتی با اشاره به اینکه شوراهای اسلامی شریان جامعه را در دست داشته و نیازمند حمایت و پشتیبانی مالی و معنوی از سوی دیگر دستگاه‌های اجرایی هستند، افزود: این نهاد مردمی وابسته به دستگاهی نیست وبر اساس قانون یکی از ارکان اصلی تصمیم‌گیری، همکار پرتلاش دولت و بازوی توانمند مجلس شورای اسلامی است.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


طرح "پیاده روی بزرگ از خانه تا مدرسه" با حضور دانش آموزان مدارس ارسنجان،برگزار شد.
نوزاد عجول مادر23 ساله ارسنجانی در راه انتقال به بیمارستان مرودشت،در آمبولانس به دنیا آمد.
دوره آموزشی پیشگیری از رفتارهای پر خطر در جوانان،در جمع کارآموزان اداره فنی وحرفه ای ومرکز ترک اعتیاد ارسنجان ،برگزار شد.
سومین جلسه آموزشی پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان درسال97،در جمع کارآموزان فنی وحرفه ای وکارکنان بیمارستان ارسنجان، برگزار شد.
همزمان با هفته قلب ،همایش پیشگیری از بیماری های قلبی وعروقی در ارسنجان ،برگزار شد.