ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

پورتال جامع شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

دوشنبه,9 مرداد 1396

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان

دکتر محمد مهدی رحیمی

رشته های جدید

تصویب

علوم پزشکی

خبر آمد خبری در راه است!

خیز دانشگاه آزاد واحد ارسنجان در کسب افتخاری دیگر

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان از برداشته شدن گام دیگری به منظور توسعه کرسی های آموزشی این واحد دانشگاهی خبر داد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

 

در راستای توسعه کرسی های آموزشی واحد دانشگاهی ارسنجان ، کارشناسان وزارت بهداشت و درمان از این واحد دانشگاهی بازدید به عمل آوردند.

دکتر رحیمی ، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان ، امروز دوشنبه از برگزاری جلسه ارزیابی توانمندی های این واحد دانشگاهی با حضور کارشناسان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به منظور افزودن رشته های جدید علوم پزشکی خبر داد. 

ایشان افزود : در این جلسه، کارشناسان وزارت بهداشت و درمان با هدف تصویب رشته های کارشناسی ارشد روانشناسی سلامت ، روانشناسی بالینی وبهداشت روان به جمع رشته های مصوب این دانشگاه ، به بررسی قابلیت ها و توانمندی ها و ظرفیت های این واحد دانشگاهی پرداختند .

 

 

 

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


به مناسبت هفته پژوهش نگارخانه ماه حوزه هنری انقلاب اسلامی میزبان آثار قرآن نویسی و نسخ خوشنویسی خاندان ارسنجانی است.
طی حکمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان معرفی شد.
طرح ملی جنگلانه با هدف احیا و ترمیم رویشگاه‌های جنگلی و مرتعی، به همت گروه آفرود ارسنجان، تشکل همیاران و پاکسازان طبیعت ارسنجان، دامداران طرح فیجان و با همکاری اداره منابع طبیعی در ابتدای منطقه فیجان برگزار شد.
محمد کرم الهی، شامگاه چهارشنبه در آیین رونمایی از آثار تاریخی خوشنویسی خاندان ارسنجانی با قدردانی از برگزارکنندگان این مراسم با بیان اینکه فارس سرزمین یادها و خاطره هاست و قله های بلند اندیشه و تفکر و هنر است، افزود: کران به کران این سرزمین بلندمردی متفکر و هنرآفرین تکیه زده است و ما را به اندیشیدن می خواند؛ گاه لارستان است دلبری هایش، گاه سروستان، جهرم، آباده، سعادت شهر، استهبان و نی ریز و گاه دردانه این پیکره حقیقی این سرزمین ارسنجان.
راهکارهای ارتقای شاخص های شیوه زندگی سالم در میانسالان ، در کمیته سلامت میانسالان و سالمندان شبکه بهداشت و درمان ارسنجان برگزار گردید