ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان

زمان ارسال :

یکشنبه,8 مرداد 1396

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان

نماز جمعه

حجت الاسلام احمدی

تقدیر

فعالان نماز جمعه

در هفته ای که گذشت

فعالان و همکاران ستاد نماز جمعه ارسنجان تجلیل شدند

ئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان، روسای ادارات و نهاد‌ها و پزشکانی که در یک سال گذشته با همکاری و حضور فعال خود در ستاد اقامه نماز جمعه ارسنجان فعالیت داشته‌اند به‌مناسبت سالروز اقامه اولین نماز جمعه در جمهوری اسلامی، تجلیل شدند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

امام جمعه ارسنجان با تشریح فعالیت‌های ستاد اقامه نماز و اهمیت انسجام و شکل گیری این فریضه سیاسی عبادی از تلاش روسای ادارات و نهادهایی که با این ستاد همکاری داشته‌اند، تشکر کرد.

حجت الاسلام ابراهیم احمدی خواست که همچون گذشته ارتباطشان را با این مجموعه حفظ کرده و منسجم‌تر از پیش عمل کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ارسنجان به خبرنگار آنا گفت: «به تکلیف عمل می‌کنیم و دانشگاهی که با پسوند اسلامی و از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) شکل گرفته همیشه و همه جا از نظام مقدس اسلامی حمایت خواهد کرد چون خود را فرزند انقلاب و زائیده نماز دشمن شکن جمعه می‌داند.»

دکتر محمدمهدی رحیمی افزود: «بیرق دانشگاه آزاد اسلامی به برکت انقلاب بر فراز قله‌های دانش این مرز و بوم بر افراشته است و شک نداریم که حضور در تمام حرکت‌های مذهبی فرهنگی و اجتماعی وظیفه ما است.»

وی گفت: «نظر مثبت امام جمعه ارسنجان به مجموعه دانشگاه ستودنی است. تعامل دانشگاه با مجموعه‌های فرهنگی به ویژه ستاد اقامه نماز جمعه و بویژه حجت‌الاسلام احمدی راه‌گشای مشکلات دانشگاه بوده است.»

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


طرح "پیاده روی بزرگ از خانه تا مدرسه" با حضور دانش آموزان مدارس ارسنجان،برگزار شد.
نوزاد عجول مادر23 ساله ارسنجانی در راه انتقال به بیمارستان مرودشت،در آمبولانس به دنیا آمد.
دوره آموزشی پیشگیری از رفتارهای پر خطر در جوانان،در جمع کارآموزان اداره فنی وحرفه ای ومرکز ترک اعتیاد ارسنجان ،برگزار شد.
سومین جلسه آموزشی پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان درسال97،در جمع کارآموزان فنی وحرفه ای وکارکنان بیمارستان ارسنجان، برگزار شد.
همزمان با هفته قلب ،همایش پیشگیری از بیماری های قلبی وعروقی در ارسنجان ،برگزار شد.