ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

یکشنبه,8 مرداد 1396

شبکه بهداشت و درمان

نماز جمعه

پزشک مصلی

حجت الاسلام احمدی

دکتر علی طالبی

در نماز جمعه این هفته صورت گرفت

تقدیر از حامیان پزشک مصلی در ارسنجان

در سالروز برگزاری اولین نمازجمعه در نظام جمهوری اسلامی ، از حمایت کنندگان طرح پزشک مصلی در شهرستان ارسنجان ،تقدیر شد .
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، سرپرست بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) ارسنجان،گفت:در سالروز برگزاری اولین نمازجمعه در کشور(در پنجم-مرداد-1358)،از حامیان طرح پزشک مصلی، در نمازجمعه این هفته شهرستان ارسنجان ،تقدیر شد .

دکتر"علی طالبی" افزود: با گذشت یک ماه از اجرای طرح پزشک مصلی در محل برگزاری نمازجمعه شهرستان ارسنجان و حمایت های مستمر مدیران شبکه بهداشت و بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) ، پزشکان متخصص و عمومی از اجرای این طرح ، امام جمعه شهرستان ارسنجان در خطبه های نماز جمعه این هفته ،ضمن تقدیر از مسئولین شبکه بهداشت و درمان در راه اندازی طرح پزشک مصلی،از حامیان این طرح وپزشکان داوطلبی که بیماران را به صورت رایگان ویزیت می کردند، تشکرکرد.

 حجت الاسلام "ابراهيم احمدی" در این مراسم، از دکتر"کورش قنبری" رییس شبکه ، دکتر"علی ایزدی" معاون بهداشتی ، دکتر"قدرت اله دهستانی"متخصص داخلی ، دکتر"افسانه نظری" متخصص اطفال ،"حسن نعمتی" مسئول اورژانس115 وتعدادی از پزشکان خانواده بخش خصوصی، با اهدای لوح سپاس،تقدیر نمود. 

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.
جشنواره دانش‌آموزی آداب و رسوم بومی و محلی در ارسنجان برگزار شد.
ظرفیت‌های بومی محلی ارسنجان به نمایش گذاشته شد.