ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

سایت خبری ایکنا

زمان ارسال :

دوشنبه,2 مرداد 1396

سازمان تبلیغات اسلامی

حجت الاسلام چمانه

قرآن

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی ارسنجان :

گسترش نهضت قرآن‌آموزان جز با تلاش عناصر با انگیزه میسر نمی‌شود

سرپرست تبلیغات اسلامی ارسنجان بر این نكته تأكید كرد كه توسعه و گسترش نهضت قرآن‌آموزی و دستیابی به اهداف کمی و کیفی این حوزه نورانی جز با همت و تلاش عناصر دلسوز، فعال و با انگیزه میسر نخواهد بود.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

حجت‌الاسلام محمدجواد چمانه، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی ارسنجان دیروز ، اول مردادماه در دیدار با سید حمید موسوی، سرپرست دارالقرآن اداره کل تبلیغات اسلامی فارس گفت: چون قرآن روش درست زیستن را به انسان می‌آموزد و برنامه‌ای را که در بر گیرنده تمام ابعاد زندگی انسان و تضمین‌کننده سعادت فردی و دنیوی و اخروی اوست، ارائه می‌دهد پس باید در راستای امور قرآنی قدم برداشت و از این برنامه زندگی و هدایت به‌خوبی استفاده کرد.

وی اظهار كرد: بی‌گمان توسعه و گسترش نهضت قرآن‌آموزی و دستیابی به اهداف کمی و کیفی این حوزه نورانی جز با همت و تلاش عناصر دلسوز، فعال و با انگیزه میسر نخواهد بود.

چمانه ادامه داد: آنانی که در مسیر هدایت نسل جوان از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنند، همان انسان‌های ولایت‌مداری هستند که اندیشه‌ای جز تربیت انسان‌های متعهد و مکتبی و کسب رضایت حق تعالی در سر نمی‌پرورانند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


جشنواره دانش‌آموزی آداب و رسوم بومی و محلی در ارسنجان برگزار شد.
ظرفیت‌های بومی محلی ارسنجان به نمایش گذاشته شد.
مجموعه مقالات تاریخ مدرسه علمیه سعیدیه ارسنجان توسط حوزه هنری فارس در قالب کتاب منتشر می شود.
به مناسبت هفته پژوهش نگارخانه ماه حوزه هنری انقلاب اسلامی میزبان آثار قرآن نویسی و نسخ خوشنویسی خاندان ارسنجانی است.
طی حکمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان معرفی شد.