ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

سایت خبری شیراز

زمان ارسال :

دوشنبه,2 مرداد 1396

گراپلینگ کیک بوکسینگ

ورزش

افتخار آفرینی

در مسابقات انتخابی گراپلینگ کیک بوکسینگ فارس رخ داد

کسب مقام دوم تیم شهرستان ارسنجان

نخستین مسابقات انتخابی گراپلینگ کیک بوکسینگ استان فارس باحضور ۱۰ تیم در شهر سیوند بر گزارشد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش خبرگزاری مهربه نقل از روابط عمومی گراپلینگ کیک بوکسینگ استان فارس، این دوره از مسابقات روز جمعه در شهر سیوند و با حضور تیم هایی تهران شیراز، مرودشت، ارسنجان، میمند، فراشبند، جهرم ،سعات شهر، کازرون و سیوند برگزار شد.

در این دوره از مسابقات تیم گراپلینگ کیک بوکسینگ استان فارس با مربیگری امین نجاتی قهرمان شد و تیم های مرودشت و ارسنجان به ترتیب دوم و سوم شدند.

در جریان این مسابقات به تیم قهرمان مبلغ ۲۰۰ هزار تومان و به تیم های دوم و سوم مبالغ ۱۵۰ هزار تومان و ۱۰۰ هزار تومان از طرف مسئول گراپلینگ کیک بوکسینگ استان اعطا شد.

در حاشیه این مسابقات امین نجاتی مسئول گراپلینگ کیک بوکسینگ استان فارس گفت: با اینکه مسابقات برای نخستین بار در شهرستان برگزار شد اما در سطح بسیار حرفه اجرا شد و به کار خود پایان داد.

به گفته وی طبق پیش بینی های انجام شده در نظر داریم این مسابقات را در سطح کشوری و در شیراز برگزار کنیم.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


به مناسبت هفته پژوهش نگارخانه ماه حوزه هنری انقلاب اسلامی میزبان آثار قرآن نویسی و نسخ خوشنویسی خاندان ارسنجانی است.
طی حکمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان معرفی شد.
طرح ملی جنگلانه با هدف احیا و ترمیم رویشگاه‌های جنگلی و مرتعی، به همت گروه آفرود ارسنجان، تشکل همیاران و پاکسازان طبیعت ارسنجان، دامداران طرح فیجان و با همکاری اداره منابع طبیعی در ابتدای منطقه فیجان برگزار شد.
محمد کرم الهی، شامگاه چهارشنبه در آیین رونمایی از آثار تاریخی خوشنویسی خاندان ارسنجانی با قدردانی از برگزارکنندگان این مراسم با بیان اینکه فارس سرزمین یادها و خاطره هاست و قله های بلند اندیشه و تفکر و هنر است، افزود: کران به کران این سرزمین بلندمردی متفکر و هنرآفرین تکیه زده است و ما را به اندیشیدن می خواند؛ گاه لارستان است دلبری هایش، گاه سروستان، جهرم، آباده، سعادت شهر، استهبان و نی ریز و گاه دردانه این پیکره حقیقی این سرزمین ارسنجان.
راهکارهای ارتقای شاخص های شیوه زندگی سالم در میانسالان ، در کمیته سلامت میانسالان و سالمندان شبکه بهداشت و درمان ارسنجان برگزار گردید