ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

سایت خبری شیراز

زمان ارسال :

چهارشنبه,28 تیر 1396

ورزش

فرحناز ابراهیمی

کمان

تیراندازی کمان

افتخار آفرینی

در رقابت‌های آزاد تیراندازی کمان سنتی کشور رخ داد

درخشش بانوی کماندار ارسنجانی

3 کماندار استان فارس و از جمله یک بانوی ارسنجانی در رقابت‌های آزاد تیراندازی با کمان سنتی کشور حائز عناوین برتر شدند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

در رقابت‌های آزاد تیراندازی کمان سنتی کشور 3 کماندار استان فارس حائز عناوین برتر شدند.

در این رقابت‌ها که 90 کماندار متشکل از 50 زن و 40 مرد شرکت داشتند، فاطمه غفوریان از استان فارس مقام نخست بخش نوجوانان را به خود اختصاص داد و محمدمهدی نیز در بخش آقایان جوانمردی دوم شد.

همچنین فرحناز ابراهیمی دیگر بانوی کماندار استان فارس در جایگاه دوم این رقابت‌ها قرار گرفت.

کمانداران 11 استان کشور از جمله آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردیبل، تهران، البرز، لرستان، فارس، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، یزد و خوزستان در این رقابت‌ها حضور داشتند که  در 2 بخش امتیازی و حذفی به رقابت پرداختند.

به گزارش فارس، عیسی ابراهیمی، مهسا حسینی، فرحناز ابراهیمی، فاطمه  غفوری، امید رضایی، محمدرضا قهرمانی، سفورا فرجی، نیما زارع، حمیده اسدی، محمد مهدی جوانمردی، یوسف عزیزی، سعید دانشور، مهوش بهرامی کاروان استان فارس در این رقابت‌ها بودند و سرپرستی تیم فارس نیز بر عهده مجتبی فرهادیان‌فرد بود.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


به مناسبت هفته پژوهش نگارخانه ماه حوزه هنری انقلاب اسلامی میزبان آثار قرآن نویسی و نسخ خوشنویسی خاندان ارسنجانی است.
طی حکمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان معرفی شد.
طرح ملی جنگلانه با هدف احیا و ترمیم رویشگاه‌های جنگلی و مرتعی، به همت گروه آفرود ارسنجان، تشکل همیاران و پاکسازان طبیعت ارسنجان، دامداران طرح فیجان و با همکاری اداره منابع طبیعی در ابتدای منطقه فیجان برگزار شد.
محمد کرم الهی، شامگاه چهارشنبه در آیین رونمایی از آثار تاریخی خوشنویسی خاندان ارسنجانی با قدردانی از برگزارکنندگان این مراسم با بیان اینکه فارس سرزمین یادها و خاطره هاست و قله های بلند اندیشه و تفکر و هنر است، افزود: کران به کران این سرزمین بلندمردی متفکر و هنرآفرین تکیه زده است و ما را به اندیشیدن می خواند؛ گاه لارستان است دلبری هایش، گاه سروستان، جهرم، آباده، سعادت شهر، استهبان و نی ریز و گاه دردانه این پیکره حقیقی این سرزمین ارسنجان.
راهکارهای ارتقای شاخص های شیوه زندگی سالم در میانسالان ، در کمیته سلامت میانسالان و سالمندان شبکه بهداشت و درمان ارسنجان برگزار گردید