ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

دوشنبه,19 تیر 1396

شبکه بهداشت و درمان

امام جمعه ارسنجان

حجت الاسلام احمدی

حجت الاسلام احمدی :

شکل گیری پزشک مصلّی در ارسنجان

امام جمعه شهرستان ارسنجان ،در خطبه های نماز جمعه این هفته، از حضور پزشک در مصلی نماز جمعه ارسنجان ،خبر داد .
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ارسنجان ،امام جمعه شهرستان ارسنجان در خطبه های آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، از فعالیت رایگان پزشک، در محل برگزاری نماز جمعه شهرستان ارسنجان، خبر داد.

حجه الاسلام "ابراهیم احمدی"،ضمن قدر دانی از حمایت دکتر ایمانیه در راه اندازی پزشک مصلّی در ارسنجان، افزود : با حمایت رییس دانشگاه علوم پزشکی ، مساعدت رییس شبکه بهداشت و درمان وهمکاری تعدادی از پزشکان شهر ارسنجان، اتاقی در طبقه دوم محل برگزاری نماز جمعه ، به عنوان اتاق پزشک مصلی ،تجهیز گردیده که از جمعه هفته آینده ، مراجعین در این مکان به صورت رایگان، پذیرش خواهندشد .

امام جمعه شهرستان ارسنجان ،از حضور متخصص اطفال بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) ارسنجان ،به عنوان نخستین پزشک ویزیت کننده بیماران در مصلی نماز جمعه شهرستان ارسنجان ،خبر داد . 

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


به مناسبت هفته پژوهش نگارخانه ماه حوزه هنری انقلاب اسلامی میزبان آثار قرآن نویسی و نسخ خوشنویسی خاندان ارسنجانی است.
طی حکمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان معرفی شد.
طرح ملی جنگلانه با هدف احیا و ترمیم رویشگاه‌های جنگلی و مرتعی، به همت گروه آفرود ارسنجان، تشکل همیاران و پاکسازان طبیعت ارسنجان، دامداران طرح فیجان و با همکاری اداره منابع طبیعی در ابتدای منطقه فیجان برگزار شد.
محمد کرم الهی، شامگاه چهارشنبه در آیین رونمایی از آثار تاریخی خوشنویسی خاندان ارسنجانی با قدردانی از برگزارکنندگان این مراسم با بیان اینکه فارس سرزمین یادها و خاطره هاست و قله های بلند اندیشه و تفکر و هنر است، افزود: کران به کران این سرزمین بلندمردی متفکر و هنرآفرین تکیه زده است و ما را به اندیشیدن می خواند؛ گاه لارستان است دلبری هایش، گاه سروستان، جهرم، آباده، سعادت شهر، استهبان و نی ریز و گاه دردانه این پیکره حقیقی این سرزمین ارسنجان.
راهکارهای ارتقای شاخص های شیوه زندگی سالم در میانسالان ، در کمیته سلامت میانسالان و سالمندان شبکه بهداشت و درمان ارسنجان برگزار گردید