ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

یکشنبه,18 تیر 1396

شبکه بهداشت و درمان

حجت الاسلام احمدی

عیادت

امام جمعه

دکتر کوروش قنبری

به منظور اطلاع رسانی مسئولان شهرستان اچگونگی خدمات رسانی به بیماران

عیادت جمعی از مسوولین،از بیماران بستری دربیمارستان ارسنجان

امام جمعه،فرماندار و جمعی از مسوولین شهرستان ارسنجان، از بیماران بستری در بخش های مختلف بیمارستان ارسنجان ،عیادت کردند .
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ارسنجان،رییس شبکه بهداشت و درمان ارسنجان ،گفت: حجت الاسلام"ابراهيم احمدی" امام جمعه ،"محمد یوسف کاظمی"فرمانداروجمعی از روسا و مسوولین ادارات شهرستان ارسنجان،با حضور در بیمارستان حضرت ولی عصر (عج)، ضمن عیادت از بیماران ، با نحوه خدمات رسانی به آنان،آشنا شدند .

دکتر "کورش قنبری"، با اشاره به ابراز رضایت بیماران ،از کیفیت ارایه خدمات به آنان ،افزود:امام جمعه و فرماندارشهرستان ارسنجان،درگفتگو با بیماران ، به ارزیابی نحوه ارایه خدمات به آنان پرداخته واز آزمایشگاه وبخش های مختلف بیمارستان که در عملیات هتلینگ و نوسازی بلوک زایمان ، بازسازی شده بود،بازدید کردند.

امام جمعه و فرماندار شهرستان ارسنجان، با قدردانی ازمسوولین،کارکنان و پرستاران بخش های بیمارستان،ایجاد رضایتمندی در بیمارن را،مهمترین رسالت کارکنان دانسته و بهره برداری از بیمارستان جدید در آینده نزدیک را،گره گشای مشکل کمبود فضای فیزیکی بیمارستان فعلی، عنوان کردند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.