ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

یکشنبه,18 تیر 1396

شبکه بهداشت و درمان

حجت الاسلام احمدی

عیادت

امام جمعه

دکتر کوروش قنبری

به منظور اطلاع رسانی مسئولان شهرستان اچگونگی خدمات رسانی به بیماران

عیادت جمعی از مسوولین،از بیماران بستری دربیمارستان ارسنجان

امام جمعه،فرماندار و جمعی از مسوولین شهرستان ارسنجان، از بیماران بستری در بخش های مختلف بیمارستان ارسنجان ،عیادت کردند .
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ارسنجان،رییس شبکه بهداشت و درمان ارسنجان ،گفت: حجت الاسلام"ابراهيم احمدی" امام جمعه ،"محمد یوسف کاظمی"فرمانداروجمعی از روسا و مسوولین ادارات شهرستان ارسنجان،با حضور در بیمارستان حضرت ولی عصر (عج)، ضمن عیادت از بیماران ، با نحوه خدمات رسانی به آنان،آشنا شدند .

دکتر "کورش قنبری"، با اشاره به ابراز رضایت بیماران ،از کیفیت ارایه خدمات به آنان ،افزود:امام جمعه و فرماندارشهرستان ارسنجان،درگفتگو با بیماران ، به ارزیابی نحوه ارایه خدمات به آنان پرداخته واز آزمایشگاه وبخش های مختلف بیمارستان که در عملیات هتلینگ و نوسازی بلوک زایمان ، بازسازی شده بود،بازدید کردند.

امام جمعه و فرماندار شهرستان ارسنجان، با قدردانی ازمسوولین،کارکنان و پرستاران بخش های بیمارستان،ایجاد رضایتمندی در بیمارن را،مهمترین رسالت کارکنان دانسته و بهره برداری از بیمارستان جدید در آینده نزدیک را،گره گشای مشکل کمبود فضای فیزیکی بیمارستان فعلی، عنوان کردند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


به مناسبت هفته پژوهش نگارخانه ماه حوزه هنری انقلاب اسلامی میزبان آثار قرآن نویسی و نسخ خوشنویسی خاندان ارسنجانی است.
طی حکمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان معرفی شد.
طرح ملی جنگلانه با هدف احیا و ترمیم رویشگاه‌های جنگلی و مرتعی، به همت گروه آفرود ارسنجان، تشکل همیاران و پاکسازان طبیعت ارسنجان، دامداران طرح فیجان و با همکاری اداره منابع طبیعی در ابتدای منطقه فیجان برگزار شد.
محمد کرم الهی، شامگاه چهارشنبه در آیین رونمایی از آثار تاریخی خوشنویسی خاندان ارسنجانی با قدردانی از برگزارکنندگان این مراسم با بیان اینکه فارس سرزمین یادها و خاطره هاست و قله های بلند اندیشه و تفکر و هنر است، افزود: کران به کران این سرزمین بلندمردی متفکر و هنرآفرین تکیه زده است و ما را به اندیشیدن می خواند؛ گاه لارستان است دلبری هایش، گاه سروستان، جهرم، آباده، سعادت شهر، استهبان و نی ریز و گاه دردانه این پیکره حقیقی این سرزمین ارسنجان.
راهکارهای ارتقای شاخص های شیوه زندگی سالم در میانسالان ، در کمیته سلامت میانسالان و سالمندان شبکه بهداشت و درمان ارسنجان برگزار گردید