ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

پرتال جامع شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

شنبه,17 تیر 1396

دانشگاه آزاد اسلامی

احداث بیمارستان

رشته های جدید

پزشکی

دکتر رحیمی

با تصویب رشته های جدید پزشکی واحد ارسنجان،

اعلام آمادگی دانشگاه آزاد ارسنجان به منظور همکاری جهت تسریع در ساخت بیمارستان

مدت هاست که واحد دانشگاهی ارسنجان به همت مسئولین بر روی ریل پیشرفت افتاده است و هر روز شاهد گام های بلند آن در راستای بهبود روزافزون وضعیت اجتماعی و اقتصادی شهر و بالتبع کشورمان می باشیم. از تصویب رشته های جدید پزشکی گرفته تا احداث زمین چمن مصنوعی و سالن ورزشی . اما این رونق و بهبود میسر نخواهد شد جز به یاری مردم شهرمان. و این بار هم دانشگه آزاد اسلامی واحد ارسنجان آمادگی خود را برای جهشی دیگر در شهرمان اعلام نموده است.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

با تصویب رشته های پزشکی که یکی پس از دیگری بر تابلوی رشته های مجاز قابل ارائه در دانشگاه ازاد اسلامی واحد ارسنجان نقش می بندد،می توان بارقه ای از موفقیت را به عینه مشاهده نمود. موفقیت هایی که خواسته یا ناخواسته ، آبرو و اعتباری چندباره را برای دیارمان رقم خواهد زد. آبرو و اعتباری که خود زمینه ساز توسعه شهرمان است و مطلوب هر شهروندی. طی یکی دو ساله اخیر ، مسئولان دانشگاه آزاد ، آستین بالا زده اند تا برادری خود را ثابت کنند و از هر رهگذری برای اعتلای دانش،معرفت و اقتصاد شهر، تلاشی صورت می گیرد. از تصویب رشته های جدید پزشکی گرفته تا احداث زمین چمن مصنوعی و سالن ورزشی . 
اما خبر خوش این روزهای دانشگاه ازاد ، تصویب رشته های کارشناسی ارشد علوم پزشکی است که مطلوب جوانان است و نیاز مردم و زمینه ساز توسعه زیرساخت های بهداشتی شهر . قطعا به مرور می توان شاهد احداث بیمارستان ها ، مراکز ازمایشگاهی،مراکز پزشکی و سایر مراکز مرتبط بود زیرا رشته های پزشکی و وجود اماکن پزشکی ، لازم و ملزوم یکدیگرند و در هر شهری برای دانشگاه های ارائه دهنده رشته های پزشکی ، شاهد توسعه این مراکز هستیم. 
خوشبختانه ریاست دانشگاه آزاد نیز با توجه به طی شدن روند ساخت بیمارستان بزرگ شهر ، برای کمک به تسریع در ساخت آن اعلام آمادگی نموده است و با تکیه بر آن که «مردم غیرتمند ارسنجان نشان داده اند که هر چه خواسته اند را توانسته اند »  از همشهریان و مسئولان ارسنجان خواسته اند تا دست در دست هم ، حال که بابی باز شده است برای رونقی دیگر بار و جهشی سریع در توسعه زیرساخت های علمی شهر، با مساعدت و همیاری هم با سرعت بخشیدن به فرایند احداث بیمارستان ، گام بزرگی را در شکوفایی شهرمان ارسنجان و کشورمان ایران برداریم.

 

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


طرح "پیاده روی بزرگ از خانه تا مدرسه" با حضور دانش آموزان مدارس ارسنجان،برگزار شد.
نوزاد عجول مادر23 ساله ارسنجانی در راه انتقال به بیمارستان مرودشت،در آمبولانس به دنیا آمد.
دوره آموزشی پیشگیری از رفتارهای پر خطر در جوانان،در جمع کارآموزان اداره فنی وحرفه ای ومرکز ترک اعتیاد ارسنجان ،برگزار شد.
سومین جلسه آموزشی پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان درسال97،در جمع کارآموزان فنی وحرفه ای وکارکنان بیمارستان ارسنجان، برگزار شد.
همزمان با هفته قلب ،همایش پیشگیری از بیماری های قلبی وعروقی در ارسنجان ،برگزار شد.