ارسال شده توسط :

روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی ( ره )

منبع :

خبرگزاری صدا و سیما

زمان ارسال :

دوشنبه,22 خرداد 1396

کمیته امداد امام خمینی (ره)

کمک به نیازمندان

ماه رمضان

به همت کمیته امداد امام خمینی ( ره ) ارسنجان

کمک ۱۲۰ میلیون ریالی ارسنجانی‌ها به نیازمندان

ارسنجانی‌ها ۱۲۰ میلیون ریال به نیازمندان کمک کردند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، مدیر کمیته امداد ارسنجان گفت: در همایشی که با حضور خیران برگزار شد، بیش از ۱۲۰ میلیون ریال کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای کمک به ایتام و نیازمندان جمع‌آوری شد.
علیرضا شهریاری افزود: این کمک‌ها در قالب وجه نقد، بسته‌های غذایی و لوازم خانگی به نیازمندان اهدا می‌شود.
در شهرستان ارسنجان، ۲۶۶۵ نفر در قالب ۱۳۶۱ خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.