ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان ارسنجان

زمان ارسال :

یکشنبه,21 خرداد 1396

شبکه بهداشت و درمان

سلامت

دکتر طالبی

چشم پزشکی

دستگاه فیکو

سرپرست بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) ارسنجان:

تجهیز بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) ارسنجان به دستگاه فیکو چشم پزشکی

بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) ارسنجان به یک دستگاه "فیکو "چشم پزشکی ،مجهز شد .
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ارسنجان : سرپرست بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) ارسنجان، گفت : با توجه به نیاز اتاق عمل بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) ارسنجان به دستگاه فیکو چشم پزشکی، پیگیری لازم به عمل آمد و با مساعدت معاونت درمان دانشگاه، این دستگاه در اختیار بیمارستان ارسنجان ،قرار گرفت.

دکتر "علی طالبی"،افزود : قبل ازاین، در بیمارستان ارسنجان برخی از عمل های چشم پزشکی ، به علت کمبود تجهیزات انجام نمی شد،که با تامین دستگاه "فیکو"چشم پزشکی، از سوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز،هم اکنون انجام این اعمال جراحی، امکان پذیر شده است.

سرپرست بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) ارسنجان ،کاربرداین دستگاه را در انجام اعمال جراحی های چشم، بویژه  در جراحی آب مرواریدو جایگذاری عدسی مصنوعی در چشم عنوان کرد که، قبلاً انجام این عمل هابا سختی های خاصی همراه بود،ولی امروزه با تجهیزات پیشرفته ای، عمل جراحی آب مروارید به سادگی انجام و پس از گذشت چند روز ،بیمار به فعالیتهای عادی روزانه خود، باز می گردد .

دکتر"طالبی" ارزش تقریبی دستگاه فوق را حدود،700 میلیون ریال، اعلام کرد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.