ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

پورتال جامع شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

یکشنبه,31 اردیبهشت 1396

انتخابات96

شورای شهر

حسین نعمتی

مصطفی رحیمی

ابوذر نعمتی

اکرم یارمحمودی

اسدالله رضایی

نتیجه نهایی انتخابات شورای شهر ارسنجان

شورای شهر شهرستان ارسنجان، نمایندگان خود را برای پنجمین دوره خود شناخت

با رای مردم ، حسین نعمتی، اکرم یارمحمودی،مصطفی رحیمی،ابوذر نعمتی و اسدالله رضایی به عنوان نمایندگان مردم در پنجمین دوره شورای اسلامی شهرستان ارسنجان معرفی شدند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

محمد یوسف کاظمی از مشخص شدن اسامی اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی این شهر خبر داد و اظهار داشت: آقای حسین نعمتی با 4461 رای،اکرم یارمحمودی با 4101 رای،مصطفی رحیمی با 3693 رای،ابوذر نعمتی با 3138 رای و اسدالله رضایی با 2446 رای به عنوان اعضای اصلی این شورا در پنجمین دوره خود تعیین شدند. همچنین اقایان محمد جعفر اسکندری با 1608 رای،حمید رضایی با 1524 رای و رضا ابراهیمی   با 1488 رای در جایگاه اعضای علی البدل قرار گرفتند . 

در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا بیش از 31 هزار نفر واجد شرایط رای دادن بودند که از این تعداد 27 هزار و 428 نفر در انتخابات شرکت کردند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.
جشنواره دانش‌آموزی آداب و رسوم بومی و محلی در ارسنجان برگزار شد.
ظرفیت‌های بومی محلی ارسنجان به نمایش گذاشته شد.