ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان ارسنجان

زمان ارسال :

شنبه,23 اردیبهشت 1396

شبکه بهداشت و درمان

سامانه سیب

کسب رتبه اول

در فروردین ماه 96 انجام شد

کسب رتبه نخست شبکه بهداشت و درمان ارسنجان، در ارزیابی کیفی و مراقبت های ثبت شده درسامانه سیب

مرکز بهداشت ارسنجان ،در اولین ماه ازسال جدید ، رتبه نخست ارزیابی کیفی و مراقبت های ثبت شده در سامانه یکپارچه بهداشت(سیب)،را بدست آورد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ارسنجان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان ارسنجان ،گفت : بر اساس گزارش اعلامی از سوی معاون بهداشتی به رییس دانشگاه علوم پزشکی ، در آخرین رده بندی شبکه ها و ارزیابی کیفی  مراقبت های صورت گرفته و ثبت شده در سامانه یکپارچه سلامت "سیب" ، شبکه بهداشت و درمان ارسنجان ، در ردیف نخست این رنکینگ ،جای گرفت .

دکتر"کورش قنبری"، افزود : نمرات ارزیابی کیفی ، بر اساس تماس های تلفنی با گیرندگان خدمات HMC ، انجام مراقبت های تخصصی گروه هاي مختلف سنی ، درصد مراکز و کاربران فعال ، پایش نقطه به نقطه ، شناسایی و ثبت بیماریهای غیرواگیر در سامانه یکپارچه بهداشت می باشد،که رتبه بندی شبکه ها درHMC انجام گرفته و با توجه به کسب بیشترین امتیاز توسط شبکه بهداشت و درمان ارسنجان ، این شبکه در صدر این رنکینگ قرار گرفت .

سرپرست شبکه بهداشت و درمان ارسنجان ،کسب این رتبه را نتیجه مدیریت و رصد مستمر اطلاعات ، برگزاری جلسات هفتگی ، پیگیری کارشناسان و تلاش های بهورزان و مراقبین سلامت در شهرستان ارسنجان ،عنوان کرد و از زحمات آنان، تقدیر نمود . 

 

جدول رنکینگ شبکه ها در بازاریابی کیفی در فروردین ماه 1396 :

معیارهای ارزیابی شامل : نمره تماس تلفنی ، مراقبتهای تخصصی گرو ه های سنی-درصد مراکز و کاربران فعال سامانه، پایش نقطه به نقطه و بیماریهای غیرواگیر شناسایی شده شبکه ها می باشد

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


به مناسبت هفته پژوهش نگارخانه ماه حوزه هنری انقلاب اسلامی میزبان آثار قرآن نویسی و نسخ خوشنویسی خاندان ارسنجانی است.
طی حکمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان معرفی شد.
طرح ملی جنگلانه با هدف احیا و ترمیم رویشگاه‌های جنگلی و مرتعی، به همت گروه آفرود ارسنجان، تشکل همیاران و پاکسازان طبیعت ارسنجان، دامداران طرح فیجان و با همکاری اداره منابع طبیعی در ابتدای منطقه فیجان برگزار شد.
محمد کرم الهی، شامگاه چهارشنبه در آیین رونمایی از آثار تاریخی خوشنویسی خاندان ارسنجانی با قدردانی از برگزارکنندگان این مراسم با بیان اینکه فارس سرزمین یادها و خاطره هاست و قله های بلند اندیشه و تفکر و هنر است، افزود: کران به کران این سرزمین بلندمردی متفکر و هنرآفرین تکیه زده است و ما را به اندیشیدن می خواند؛ گاه لارستان است دلبری هایش، گاه سروستان، جهرم، آباده، سعادت شهر، استهبان و نی ریز و گاه دردانه این پیکره حقیقی این سرزمین ارسنجان.
راهکارهای ارتقای شاخص های شیوه زندگی سالم در میانسالان ، در کمیته سلامت میانسالان و سالمندان شبکه بهداشت و درمان ارسنجان برگزار گردید