ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان ارسنجان

زمان ارسال :

شنبه,23 اردیبهشت 1396

شبکه بهداشت و درمان

سامانه سیب

کسب رتبه اول

در فروردین ماه 96 انجام شد

کسب رتبه نخست شبکه بهداشت و درمان ارسنجان، در ارزیابی کیفی و مراقبت های ثبت شده درسامانه سیب

مرکز بهداشت ارسنجان ،در اولین ماه ازسال جدید ، رتبه نخست ارزیابی کیفی و مراقبت های ثبت شده در سامانه یکپارچه بهداشت(سیب)،را بدست آورد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ارسنجان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان ارسنجان ،گفت : بر اساس گزارش اعلامی از سوی معاون بهداشتی به رییس دانشگاه علوم پزشکی ، در آخرین رده بندی شبکه ها و ارزیابی کیفی  مراقبت های صورت گرفته و ثبت شده در سامانه یکپارچه سلامت "سیب" ، شبکه بهداشت و درمان ارسنجان ، در ردیف نخست این رنکینگ ،جای گرفت .

دکتر"کورش قنبری"، افزود : نمرات ارزیابی کیفی ، بر اساس تماس های تلفنی با گیرندگان خدمات HMC ، انجام مراقبت های تخصصی گروه هاي مختلف سنی ، درصد مراکز و کاربران فعال ، پایش نقطه به نقطه ، شناسایی و ثبت بیماریهای غیرواگیر در سامانه یکپارچه بهداشت می باشد،که رتبه بندی شبکه ها درHMC انجام گرفته و با توجه به کسب بیشترین امتیاز توسط شبکه بهداشت و درمان ارسنجان ، این شبکه در صدر این رنکینگ قرار گرفت .

سرپرست شبکه بهداشت و درمان ارسنجان ،کسب این رتبه را نتیجه مدیریت و رصد مستمر اطلاعات ، برگزاری جلسات هفتگی ، پیگیری کارشناسان و تلاش های بهورزان و مراقبین سلامت در شهرستان ارسنجان ،عنوان کرد و از زحمات آنان، تقدیر نمود . 

 

جدول رنکینگ شبکه ها در بازاریابی کیفی در فروردین ماه 1396 :

معیارهای ارزیابی شامل : نمره تماس تلفنی ، مراقبتهای تخصصی گرو ه های سنی-درصد مراکز و کاربران فعال سامانه، پایش نقطه به نقطه و بیماریهای غیرواگیر شناسایی شده شبکه ها می باشد

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.