ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

پایگاه خبری ایکنا

زمان ارسال :

پنج شنبه,21 اردیبهشت 1396

نیمه شعبان

اداره اوقاف و امور خیریه

در آستانه ولادت امام زمان ( عج)

۸ هزار نفر از منتظران ظهور در آستان امامزادگان ارسنجان گردهم می‌آیند

همزمان با فرا رسیدن میلاد منجی عالم بشریت، جشن بزرگ ۸ هزار نفری نیمه شعبان در آستان مقدس امامزادگان روستای کفر ارسنجان برگزار خواهد شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

مرتضی اسكندری، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ارسنجان امروز، ۲۰ اردیبهشت‌ماه ضمن فرا رسیدن میلاد منجی عالم بشریت گفت: جشن بزرگ نیمه شعبان با حضور  ۸ هزار نفر از مردم این شهرستان در روز پنج‌شنبه، ۲۱ اردیبهشت در محل آستان مقدس امامزادگان کفر (انوار ثلاثه) برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این مراسم همراه با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء برگزار خواهد شد، گفت: در این جشن بزرگ مراسم سخنرانی و مدیحه سرایی با حضور مداحان اهل بیت‌(ع) برگزار می‌شود.

رئیس اداره اوقاف ارسنجان در پایان، برگزاری مسابقه فرهنگی، اهدای جوائز و پذیرایی از مدعوین را از دیگر برنامه‌های این جشن برشمرد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


به مناسبت هفته پژوهش نگارخانه ماه حوزه هنری انقلاب اسلامی میزبان آثار قرآن نویسی و نسخ خوشنویسی خاندان ارسنجانی است.
طی حکمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان معرفی شد.
طرح ملی جنگلانه با هدف احیا و ترمیم رویشگاه‌های جنگلی و مرتعی، به همت گروه آفرود ارسنجان، تشکل همیاران و پاکسازان طبیعت ارسنجان، دامداران طرح فیجان و با همکاری اداره منابع طبیعی در ابتدای منطقه فیجان برگزار شد.
محمد کرم الهی، شامگاه چهارشنبه در آیین رونمایی از آثار تاریخی خوشنویسی خاندان ارسنجانی با قدردانی از برگزارکنندگان این مراسم با بیان اینکه فارس سرزمین یادها و خاطره هاست و قله های بلند اندیشه و تفکر و هنر است، افزود: کران به کران این سرزمین بلندمردی متفکر و هنرآفرین تکیه زده است و ما را به اندیشیدن می خواند؛ گاه لارستان است دلبری هایش، گاه سروستان، جهرم، آباده، سعادت شهر، استهبان و نی ریز و گاه دردانه این پیکره حقیقی این سرزمین ارسنجان.
راهکارهای ارتقای شاخص های شیوه زندگی سالم در میانسالان ، در کمیته سلامت میانسالان و سالمندان شبکه بهداشت و درمان ارسنجان برگزار گردید