ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

پایگاه خبری ایکنا

زمان ارسال :

پنج شنبه,21 اردیبهشت 1396

نیمه شعبان

اداره اوقاف و امور خیریه

در آستانه ولادت امام زمان ( عج)

۸ هزار نفر از منتظران ظهور در آستان امامزادگان ارسنجان گردهم می‌آیند

همزمان با فرا رسیدن میلاد منجی عالم بشریت، جشن بزرگ ۸ هزار نفری نیمه شعبان در آستان مقدس امامزادگان روستای کفر ارسنجان برگزار خواهد شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

مرتضی اسكندری، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ارسنجان امروز، ۲۰ اردیبهشت‌ماه ضمن فرا رسیدن میلاد منجی عالم بشریت گفت: جشن بزرگ نیمه شعبان با حضور  ۸ هزار نفر از مردم این شهرستان در روز پنج‌شنبه، ۲۱ اردیبهشت در محل آستان مقدس امامزادگان کفر (انوار ثلاثه) برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این مراسم همراه با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء برگزار خواهد شد، گفت: در این جشن بزرگ مراسم سخنرانی و مدیحه سرایی با حضور مداحان اهل بیت‌(ع) برگزار می‌شود.

رئیس اداره اوقاف ارسنجان در پایان، برگزاری مسابقه فرهنگی، اهدای جوائز و پذیرایی از مدعوین را از دیگر برنامه‌های این جشن برشمرد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.
جشنواره دانش‌آموزی آداب و رسوم بومی و محلی در ارسنجان برگزار شد.
ظرفیت‌های بومی محلی ارسنجان به نمایش گذاشته شد.