ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

دوشنبه,26 آذر 1397

شبکه بهداشت و درمان

مسئول واحد کاهش خطر و بلایای شبکه بهداشت و درمان ارسنجان:

آموزش مهارت های ایمنی در زمان بحران به دانش آموزان و مسوولان در ارسنجان

بیستمین مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار «مدرسه ایمن، جامعه تاب آور» ،در یکی از مدارس ارسنجان برگزار شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، مسئول واحد کاهش خطر و بلایای شبکه بهداشت و درمان ارسنجان،گفت:با هدف ارتقای آمادگی سازمان های مسئول در هنگام وقوع بلایاو آمادگی واقدام سریع و صحیح دانش آموزان در هنگام وقوع زلزله وبلایای طبیعی وانتقال مطالب آموزشی به خانواده های دانش آموزان، مانور سراسری زلزله و ایمنی در ارسنجان، برگزار شد.

مهندس «محمدرحیمی» افزود: در این مانور،دانش آموزان با حفظ آرامش در مناطق امنی که قبلا مهیا شده بود پناهگیری کرده وآمادگی تیم های امدادی ارزیابی شد.

در حاشیه اجرای این برنامه، خدمات اولیه اورژانس به مصدومان فرضی ارایه و مصدومان به صورت نمادین با تیم اورژانس 115 ارسنجان به بیمارستان ،اعزام شدند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.
جشنواره دانش‌آموزی آداب و رسوم بومی و محلی در ارسنجان برگزار شد.
ظرفیت‌های بومی محلی ارسنجان به نمایش گذاشته شد.