ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

پنج شنبه,8 آذر 1397

شبکه بهداشت و درمان

طرح سلامت کارکنان

به همت شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان برگزار گردید

برداشته شدن دومین گام اجرای بسته سلامت کارکنان دولت در شهرستان ارسنجان

دومین گام اجرای بسته سلامت کارکنان دولت با حضور رابطان معرفی شده از سوی ادارات شهرستان ارسنجان ،در جلسه اجرای بسته سلامت کارکنان دولت، برداشته شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان ،گفت:با هدف افزایش بهره وری سازمانی ،رشد اقتصادی و کیفیت کار در جامعه که کارکنان دولت نقش بسزایی در آن دارند ،«برنامه عملیاتی بهبود وضعیت سلامت کارکنان» بر اساس «بسته پایه  خدمات سلامت کارکنان دولت» در وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی، تدوین گردید.

دکتر "کورش قنبری" با اشاره به نقش سرمایه گذاری در عرصه سلامت شاغلین درافزایش بهره وری سازمانی و رشد اقتصادی جامعه، وجود هر عامل خطر، بیماری یا اختلال در کارکنان یا محیط کار آنها را موثر بر کاهش کیفیت کار این نیروهای مولد در اقتصاد جامعه عنوان کرد وافزود:سرمایه گذاری در زمینه سلامت و پیشگیری، تشخیص و درمان زودهنگام بیماری ها وبه ویژه بیماری های غیرواگیر و عوامل خطر آن ها وتامین محیط کار سالم و ایمن، تاثیر بسزایی بر افزایش بهره وری سازمانی و رشد اقتصادی و کیفیت کار در جامعه، خواهد داشت.

کارشناس بیماری های غیر واگیر مرکز بهداشت ارسنجان،گفت:بر اساس بسته سلامت کارکنان،موضوع سلامت کارکنان دولت در دستور کار کمیته سلامت و امنیت غذایی شهرستان ارسنجان قرار گرفته و روسای ادارات ارسنجان ،در جلسه کارگروه سلامت وامنیت غذایی که در فرمانداری ارسنجان برگزار شد،با نحوه اجرای بخشنامه خدمات سلامت کارکنان دولت ، آشنا شدند.

"زهرا خادمیان"،افزود:در طرح بسته سلامت کارکنان دولت ،ابتدا شناسنامه سلامت کارکنان ادارات تشکیل شده ومعاینات دوره ای برای هر یک از شاغلین با هدف شناسایی زودهنگام بیماران و افراد در معرض خطر و پیشگیری و درمان به موقع این افراد انجام شده که می تواند کیفیت زندگی و طول عمر آنها را ،افزایش دهد.

او از برگزاری دومین جلسه اجرای طرح بسته سلامت کارکنان با حضور رابطان معرفی شده از سوی ادارات ،در مرکز بهداشت ارسنجان خبر دادواضافه کرد:جلسات مدون آموزشی نیز به صورت مستمر برای کارکنان ادارات ارسنجان برگزار خواهد شد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.
جشنواره دانش‌آموزی آداب و رسوم بومی و محلی در ارسنجان برگزار شد.
ظرفیت‌های بومی محلی ارسنجان به نمایش گذاشته شد.