ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

چهارشنبه,2 آبان 1397

شبکه بهداشت و درمان

اعتیاد

جوانان

محور آموزش کارآموزان فنی وحرفه ای ومرکز ترک اعتیاد درارسنجان

پیشگیری از رفتارهای پرخطردر جوانان

دوره آموزشی پیشگیری از رفتارهای پر خطر در جوانان،در جمع کارآموزان اداره فنی وحرفه ای ومرکز ترک اعتیاد ارسنجان ،برگزار شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،دکتر"علی ایزدی"معاون بهداشتی ورییس مرکز بهداشت ارسنجان،گفت:با هدف ارتقای سطح آگاهی گروه سنی جوانان و پیشگیری از رفتارهای پر خطر در آنها،برنامه آموزشی پیشگیری از رفتارهای مخاطره آمیز در مراکز مرتبط با جوانان در حال برگزاری می باشد.

کارشناس بیماری های واگیر مرکز بهداشت ارسنجان در جمع جوانان مرکز آموزش فنی وحرفه ای ارسنجان،مطالبی در زمینه راه های پیشگیری از بیماری های واگیر از جمله، ایدز  هپاتیت،بیماری های آمیزشی و راه های انتقال آنها را ارایه نمود.

"اصغر اخوان" در جمع افراد مرکز ترک اعتیاد روستای "خبریز"ارسنجان، با اشاره به شیوع بیماری ایدز،هپاتیت وسل در بین معتادان به مواد مخدر،مهم ترین راه مقابله با این بیماری ها را پیشگیری وخودمراقبتی عنوان کرد.

در حاشیه برگزاری این جلسات  ،پمفلت های آموزشی نیز در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


به مناسبت هفته پژوهش نگارخانه ماه حوزه هنری انقلاب اسلامی میزبان آثار قرآن نویسی و نسخ خوشنویسی خاندان ارسنجانی است.
طی حکمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان معرفی شد.
طرح ملی جنگلانه با هدف احیا و ترمیم رویشگاه‌های جنگلی و مرتعی، به همت گروه آفرود ارسنجان، تشکل همیاران و پاکسازان طبیعت ارسنجان، دامداران طرح فیجان و با همکاری اداره منابع طبیعی در ابتدای منطقه فیجان برگزار شد.
محمد کرم الهی، شامگاه چهارشنبه در آیین رونمایی از آثار تاریخی خوشنویسی خاندان ارسنجانی با قدردانی از برگزارکنندگان این مراسم با بیان اینکه فارس سرزمین یادها و خاطره هاست و قله های بلند اندیشه و تفکر و هنر است، افزود: کران به کران این سرزمین بلندمردی متفکر و هنرآفرین تکیه زده است و ما را به اندیشیدن می خواند؛ گاه لارستان است دلبری هایش، گاه سروستان، جهرم، آباده، سعادت شهر، استهبان و نی ریز و گاه دردانه این پیکره حقیقی این سرزمین ارسنجان.
راهکارهای ارتقای شاخص های شیوه زندگی سالم در میانسالان ، در کمیته سلامت میانسالان و سالمندان شبکه بهداشت و درمان ارسنجان برگزار گردید