ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

جمعه,6 مهر 1397

شبکه بهداشت و درمان

امام جمعه ارسنجان

با حضور مدیران و کارمندان ستادی شبکه بهداشت و درمان برگزار گردید

دیدار جمعی از مسئولین وکارکنان شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان با امام جمعه این شهرستان

مسئولین وجمعی از کارکنان شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان ،با حجه الاسلام احمدی، امام جمعه شهرستان ارسنجان دیدار کردند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،همزمان بازگشت امام جمعه شهرستان ارسنجان از سفر معنوی حج ابراهیمی،دکتر"کورش قنبری"رییس شبکه بهداشت ودرمان،دکتر "علی ایزدی"معاون بهداشتی ورییس مرکز بهداشت و جمعی از کارکنان ستادی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان با امام جمعه این شهر ،دیدار کردند.

در این دیدار،رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان با ارایه گزارشی از طرح ها،پروژه های عمرانی وخدمات طرح تحول سلامت،افزایش مرگ ومیر ناشی از بیماری های قلبی عروقی را از مهم ترین دغدغه های مسئولین شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان عنوان کرد که نیاز به فرهنگ سازی عمومی وحساس کردن عموم مردم نسبت به رعایت نکات بهداشتی ،با کمک ائمه جماعات دارد.

حجه الاسلام "ابراهیم احمدی" امام جمعه شهرستان ارسنجان نیز از طرح معضلات بهداشت وسلامت عمومی ازسوی خطیبان جمعه وجماعات و بسیج عمومی برای مقابله با عوامل ایجاد بیماری های قلبی وعروقی وبروز تصادفات، استقبال کرد.

امام جمعه شهرستان ارسنجان همچنین خواستار سرعت بخشیدن در اجرای فاز دوم بیمارستان جدیدومرکز جامع سلامت شهری ارسنجان، شد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.