ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

شنبه,17 شهریور 1397

شبکه بهداشت و درمان

مرکز بهار نکو

ازدواج

با همکاری مرکز بهار نکو ارسنجان برگزار شد

آموزش بیش از 250 زوج در آستانه ازدواج در مرکز بهار نکوی ارسنجان

با گذشت هشت ماه از آغاز فعالیت مرکز بهار نکو در ارسنجان،بیش از550 نفر از خدمات این مرکز ، بهره مند شده اند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:


رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان ،گفت:به منظور کاهش آمار طلاق وآسیب های اجتماعی ناشی از آن ،مرکز بهار نکو شعبه ارسنجان ،از دی ماه سال گذشته شروع به کارنموده وتاکنون بیش از550 نفر، از آموزش های مشاوره عمومی وپیش از ازدواج و خدمات مشاوره تکمیلی این مرکز ،استفاده کرده اند.

دکتر "کورش قنبری"،افزود:تاکید بر آموزش مهارت های زندگی وارتباطی وشناخت بیشترزوجین از یکدیگر، از مهمترین اهداف آموزشی این مرکز می باشد که با برگزاری دوره های مختلف آموزشی ومشاوره ای ،با استفاده از اساتید مجرب وروانشناس ،سعی در افزایش شناخت زوجین وارتقای آگاهی های آنها دارد.

رابط مرکز بهار نکو در ارسنجان نیز با ارایه گزارشی از روند برگزاری کلاس های آموزشی ومشاوره برای زوج های در آستانه ازدواج ،از برگزاری بیش از55جلسه آموزشی با حضور زوجین خبر داد وافزود:با توجه به فعال نبودن مراکز مشاوره بهار نکو در شهرستان های همجوار ،خدمات مشاوره این مرکز به همه مراجعه کنندگان  شهرستان ارسنجان وشهرستان های همجوار،ارایه می گردد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.