ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

شنبه,17 شهریور 1397

شبکه بهداشت و درمان

مرکز بهار نکو

ازدواج

با همکاری مرکز بهار نکو ارسنجان برگزار شد

آموزش بیش از 250 زوج در آستانه ازدواج در مرکز بهار نکوی ارسنجان

با گذشت هشت ماه از آغاز فعالیت مرکز بهار نکو در ارسنجان،بیش از550 نفر از خدمات این مرکز ، بهره مند شده اند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:


رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان ،گفت:به منظور کاهش آمار طلاق وآسیب های اجتماعی ناشی از آن ،مرکز بهار نکو شعبه ارسنجان ،از دی ماه سال گذشته شروع به کارنموده وتاکنون بیش از550 نفر، از آموزش های مشاوره عمومی وپیش از ازدواج و خدمات مشاوره تکمیلی این مرکز ،استفاده کرده اند.

دکتر "کورش قنبری"،افزود:تاکید بر آموزش مهارت های زندگی وارتباطی وشناخت بیشترزوجین از یکدیگر، از مهمترین اهداف آموزشی این مرکز می باشد که با برگزاری دوره های مختلف آموزشی ومشاوره ای ،با استفاده از اساتید مجرب وروانشناس ،سعی در افزایش شناخت زوجین وارتقای آگاهی های آنها دارد.

رابط مرکز بهار نکو در ارسنجان نیز با ارایه گزارشی از روند برگزاری کلاس های آموزشی ومشاوره برای زوج های در آستانه ازدواج ،از برگزاری بیش از55جلسه آموزشی با حضور زوجین خبر داد وافزود:با توجه به فعال نبودن مراکز مشاوره بهار نکو در شهرستان های همجوار ،خدمات مشاوره این مرکز به همه مراجعه کنندگان  شهرستان ارسنجان وشهرستان های همجوار،ارایه می گردد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


سومین جلسه آموزشی پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان درسال97،در جمع کارآموزان فنی وحرفه ای وکارکنان بیمارستان ارسنجان، برگزار شد.
همزمان با هفته قلب ،همایش پیشگیری از بیماری های قلبی وعروقی در ارسنجان ،برگزار شد.
فرمانده سپاه،بخشدار مرکزی ،رییس شبکه بهداشت ودرمان و رییس بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) ارسنجان از بیماران بستری در بخش های بستری این بیمارستان ،عیادت کردند.
سرانجام اژدهای خشکسالی گلوی چشمه بناب ارسنجان در استان فارس را نیز فشرد و این چشمه کهن چندین هزار ساله در پایان شهریور ماه امسال به خشکی گرایید و از حرکت ایستاد.
مسئولین وجمعی از کارکنان شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان ،با حجه الاسلام احمدی، امام جمعه شهرستان ارسنجان دیدار کردند.