ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

شنبه,17 شهریور 1397

شبکه بهداشت و درمان

انتقال خون

به مناسبت هفته دولت و عید سعید غدیر خم

پیشگامی ارسنجانی ها در اهدای زندگی

به مناسبت هفته دولت و عید سعید غدیر خم، تیم سیار انتقال خون فارس در شهرستان ارسنجان، حضور یافت.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، رییس شبکه بهداشت و درمان ارسنجان، گفت: با توجه به درخواست های مردم شهرستان و با پیگیری های انجام شده، تیم سیار سازمان انتقال خون استان فارس، در این شهرستان حضور یافت.

دکتر «کورش قنبری» افزود: با اطلاع رسانی در سطح شهرستان ارسنجان، در طول حضور تیم سیار انتقال خون در ارسنجان، ۱۱۵ نفر به این پایگاه مراجعه و۹۲ نفر موفق به اهدای خون و شرکت در این اقدام خداپسندانه شدند.

وی اضافه کرد: این سومین حضور تیم سیار انتقال خون فارس در طول یک ماه گذشته در شهرستان ارسنجان بوده است و در مجموع ۴۶ هزار سی سی خون به بیماران نیازمند اهدا شد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


سومین جلسه آموزشی پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان درسال97،در جمع کارآموزان فنی وحرفه ای وکارکنان بیمارستان ارسنجان، برگزار شد.
همزمان با هفته قلب ،همایش پیشگیری از بیماری های قلبی وعروقی در ارسنجان ،برگزار شد.
فرمانده سپاه،بخشدار مرکزی ،رییس شبکه بهداشت ودرمان و رییس بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) ارسنجان از بیماران بستری در بخش های بستری این بیمارستان ،عیادت کردند.
سرانجام اژدهای خشکسالی گلوی چشمه بناب ارسنجان در استان فارس را نیز فشرد و این چشمه کهن چندین هزار ساله در پایان شهریور ماه امسال به خشکی گرایید و از حرکت ایستاد.
مسئولین وجمعی از کارکنان شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان ،با حجه الاسلام احمدی، امام جمعه شهرستان ارسنجان دیدار کردند.