ارسال شده توسط :

-

منبع :

خبرگزاری شیرازه

زمان ارسال :

چهارشنبه,31 مرداد 1397

شهرداری ارسنجان

کامران میرزایی

کامران میرزایی:

مصوبه برکناری شهردار ارسنجان غیر معتبر است/ نامه مدیر کل دفتر امور شهری استانداری به رئیس شورا

میرزایی گفت:در جلسه شورا باید 5 نفر از اعضا حضور داشته باشند اما 4 نفر از اعضا حضور داشتند که یک نفرشان هم تعلیقی بود!
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

 

 
کامران میرزایی شهردار ارسنجان در گفتگو با خبرنگار شیرازه، اظهارات رئیس شورای شهر ارسنجان مبنی بر برکناری شهردار ارسنجان را فاقد وجاهت قانونی دانست و گفت: جلسه استیضاحی که از سوی شورای شهر ارسنجان تشکیل شده بود از جهات مختلف رسمیت نداشت چرا که شرایط شورا برای استیضاح فراهم نبود.
 
میرزایی گفت: در جلسه شورا باید 5 نفر از اعضا حضور داشته باشند و از شهردار سئوال پرسیده شود و پاسخ و دفاع شهردار نیز شنیده شود و اگر چهار نفر از اعضا قانع نشدند رای گیری صورت گیرد اما در جلسه ای که تشکیل شد 4 نفر از اعضا حضور داشتند که یک نفرشان هم از اعضای تعلیقی بود!
 
وی افزود: این استیضاح از طرف استانداری هم غیر قانونی و غیر معتبر اعلام شده است.
 
 
میرزایی گفت: بنده آمده ام  تا کار قانونی انجام دهند نه کار شخصی یا طائفه ای و امروز و روزهای گذشته نیز در محل کارم حاضر و در ادامه نیز محکم تر ایستاده ام.
 
به گزارش شیرازه، لقمانی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها طی نامه ای به رئیس شورای شهر ارسنجان مصوبه جلسه استیضاح را به علت به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضا غیر معتبر دانسته است. 
.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


سومین جلسه آموزشی پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان درسال97،در جمع کارآموزان فنی وحرفه ای وکارکنان بیمارستان ارسنجان، برگزار شد.
همزمان با هفته قلب ،همایش پیشگیری از بیماری های قلبی وعروقی در ارسنجان ،برگزار شد.
فرمانده سپاه،بخشدار مرکزی ،رییس شبکه بهداشت ودرمان و رییس بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) ارسنجان از بیماران بستری در بخش های بستری این بیمارستان ،عیادت کردند.
سرانجام اژدهای خشکسالی گلوی چشمه بناب ارسنجان در استان فارس را نیز فشرد و این چشمه کهن چندین هزار ساله در پایان شهریور ماه امسال به خشکی گرایید و از حرکت ایستاد.
مسئولین وجمعی از کارکنان شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان ،با حجه الاسلام احمدی، امام جمعه شهرستان ارسنجان دیدار کردند.