ارسال شده توسط :

-

منبع :

خبرگزاری شیرازه

زمان ارسال :

چهارشنبه,31 مرداد 1397

شهرداری ارسنجان

کامران میرزایی

کامران میرزایی:

مصوبه برکناری شهردار ارسنجان غیر معتبر است/ نامه مدیر کل دفتر امور شهری استانداری به رئیس شورا

میرزایی گفت:در جلسه شورا باید 5 نفر از اعضا حضور داشته باشند اما 4 نفر از اعضا حضور داشتند که یک نفرشان هم تعلیقی بود!
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

 

 
کامران میرزایی شهردار ارسنجان در گفتگو با خبرنگار شیرازه، اظهارات رئیس شورای شهر ارسنجان مبنی بر برکناری شهردار ارسنجان را فاقد وجاهت قانونی دانست و گفت: جلسه استیضاحی که از سوی شورای شهر ارسنجان تشکیل شده بود از جهات مختلف رسمیت نداشت چرا که شرایط شورا برای استیضاح فراهم نبود.
 
میرزایی گفت: در جلسه شورا باید 5 نفر از اعضا حضور داشته باشند و از شهردار سئوال پرسیده شود و پاسخ و دفاع شهردار نیز شنیده شود و اگر چهار نفر از اعضا قانع نشدند رای گیری صورت گیرد اما در جلسه ای که تشکیل شد 4 نفر از اعضا حضور داشتند که یک نفرشان هم از اعضای تعلیقی بود!
 
وی افزود: این استیضاح از طرف استانداری هم غیر قانونی و غیر معتبر اعلام شده است.
 
 
میرزایی گفت: بنده آمده ام  تا کار قانونی انجام دهند نه کار شخصی یا طائفه ای و امروز و روزهای گذشته نیز در محل کارم حاضر و در ادامه نیز محکم تر ایستاده ام.
 
به گزارش شیرازه، لقمانی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها طی نامه ای به رئیس شورای شهر ارسنجان مصوبه جلسه استیضاح را به علت به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضا غیر معتبر دانسته است. 
.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.