ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

چهارشنبه,31 مرداد 1397

شبکه بهداشت و درمان

مجمع خیرین سلامت

خیر نمونه

در شانزدهمین اجلاس سالانه خیرین تامین سلامت فارس معرفی گردید

حاج "یدالله رضایی"به عنوان خیر برگزیده شهرستان ارسنجان

شانزدهمین اجلاس سالانه مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس، در شیراز برگزار شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

شانزدهمین اجلاس سالانه مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس، در شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،رابط مجمع خیرین تامین سلامت شهرستان ارسنجان،گفت:به منظور همفکری نیک اندیشان عرصه سلامت وتقدیر از خیرین برترسلامت  استان فارس، شانزدهمین اجلاس سالانه خیرین تامین سلامت در شیراز برگزار ومسئولان برگزاری این همایش از کمک های خیرین در عرصه بهداشت وسلامت مردم ،تقدیر کردند.

"محسن خلیلی" افزود:در این اجلاس ،دکتر «محمود تابنده» رییس هیات مدیره مجمع خیرین تامین سلامت فارس، با ارایه گزارشی از عملکرد خیرین در سال گذشته، از هزینه کرد بیش از ۸۱ میلیارد تومان در زمینه های بهداشت و درمان وبرگزاری بیش از ۲۲ جلسه از سوی مجمع خیرین تامین سلامت فارس به منظور بررسی زمینه های کار خیر در استان، خبر داد.

در این اجلاس از حاج "یدالله رضایی"خیر برگزیده شهرستان ارسنجان که زمین مرکز مدیریت فوریت های پزشکی واورژانس 115  ارسنجان را اهدا کرده بود ،تقدیر شد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


سومین جلسه آموزشی پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان درسال97،در جمع کارآموزان فنی وحرفه ای وکارکنان بیمارستان ارسنجان، برگزار شد.
همزمان با هفته قلب ،همایش پیشگیری از بیماری های قلبی وعروقی در ارسنجان ،برگزار شد.
فرمانده سپاه،بخشدار مرکزی ،رییس شبکه بهداشت ودرمان و رییس بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) ارسنجان از بیماران بستری در بخش های بستری این بیمارستان ،عیادت کردند.
سرانجام اژدهای خشکسالی گلوی چشمه بناب ارسنجان در استان فارس را نیز فشرد و این چشمه کهن چندین هزار ساله در پایان شهریور ماه امسال به خشکی گرایید و از حرکت ایستاد.
مسئولین وجمعی از کارکنان شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان ،با حجه الاسلام احمدی، امام جمعه شهرستان ارسنجان دیدار کردند.