ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

چهارشنبه,31 مرداد 1397

شبکه بهداشت و درمان

سلامت

دندانپزشکی

با همکاری معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شیراز انجام شد:

ارایه خدمات دندانپزشکی به مناطق محروم شهرستان ارسنجان

طی 10 روز حضور تیم سیار دندانپزشکی در مناطق محروم شهرستان ارسنجان، 303نفر از خدمات این تیم بهره مند شدند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،گفت: با هدف ارتقای سلامت دهان و دندان و دسترسی عادلانه به خدمات سلامت، یک کلینیک سیار دندانپزشکی با همکاری معاونت اجتماعی دانشگاه به مناطق محروم شهرستان ارسنجان ،اعزام شد.

دکتر "کورش قنبری" افزود: با توجه به هزینه های سنگین دندانپزشکی و به منظور دستیابی به اهداف طرح تحول نظام سلامت و ارتقای سلامت بهداشت دهان و دندان ،تیم ارایه خدمات سیار دندانپزشکی با حضور در مناطق محروم دهستان های "علی آبادملک"،"خبریز"و"شوراب"، خدمات بهداشت دهان ودندان را به مردم این مناطق، ارایه نمودند.

دکتر"علی ایزدی"معاون بهداشتی ورییس مرکز بهداشت ارسنجان ،از ارایه خدمات کشیدن،پرکردن ،پالپوتومی وسایر خدمات دندانپزشکی رایگان ،درمدت 10 روز حضور تیم سیار دندانپزشکی در مناطق محروم شهرستان ارسنجان، خبر داد.

او از همکاری معاونان اجتماعی وبهداشتی دانشگاه ،بخشدار مرکزی ودندانپزشک این تیم، قدردانی کرد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


سومین جلسه آموزشی پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان درسال97،در جمع کارآموزان فنی وحرفه ای وکارکنان بیمارستان ارسنجان، برگزار شد.
همزمان با هفته قلب ،همایش پیشگیری از بیماری های قلبی وعروقی در ارسنجان ،برگزار شد.
فرمانده سپاه،بخشدار مرکزی ،رییس شبکه بهداشت ودرمان و رییس بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) ارسنجان از بیماران بستری در بخش های بستری این بیمارستان ،عیادت کردند.
سرانجام اژدهای خشکسالی گلوی چشمه بناب ارسنجان در استان فارس را نیز فشرد و این چشمه کهن چندین هزار ساله در پایان شهریور ماه امسال به خشکی گرایید و از حرکت ایستاد.
مسئولین وجمعی از کارکنان شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان ،با حجه الاسلام احمدی، امام جمعه شهرستان ارسنجان دیدار کردند.