ارسال شده توسط :

-

منبع :

خبرگزاری شیرازه

زمان ارسال :

شنبه,27 مرداد 1397

شهرداری ارسنجان

استیضاح

رییس شورای شهر ارسنجان:

شهردار ارسنجان استیضاح و برکنار شد

کامران میرزایی شهردار ارسنجان عصر چهارشنبه 24 مرداد در جلسه شورای شهر ارسنجان استیضاح و برکنار شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:
 
به گزارش شیرازه، عصر چهارشنبه 24 مرداد جلسه شورای شهر ارسنجان با حضور اعضا این شورا و شهردار برگزار و کامران میرزایی شهردار ارسنجان استیضاح شد.
 
حسین نعمتی رییس شورای شهر ارسنجان در گفتگو با خبرنگار شیرازه در مورد استیضاح شهردار ارسنجان گفت: موضوع استیضاح از چند مدت پیش مطرح بود اما به شهردار فرصت داده شده بود تا اقدامات مورد نظر را انجام دهد.
 
وی افزود: بنا به قولی که به مردم داده شد و اقداماتی که قرار بود شهردار در فرصت داده شده انجام دهد و نداد؛ در جلسه دیروز استیضاح نهایی انجام شد.
 
نعمتی با اشاره به دلایل استیضاح شهردار خاطر نشان کرد: غیبت مکرر وی در محل کار، انجام اقداماتی بدون مصوبه شورا، بر خورد بد با ارباب رجوع، پرداخت نشدن طلب پیمانکاران، نارضایتی مردم، پرداخت نشدن بدهی ادارات مثل برق و گاز و ... از جمله دلایل استیضاح شهردار بوده است.
 
وی با بیان اینکه استیضاح شهردار رای آورده و از نظر شورای شهر میرزایی دیگر شهردار نیست و فردی جایگزین نیز به عنوان سپررست انتخاب شده است گفت: فعلا شرایطی و ملاحظاتی در میان است که بصورت رسمی نمی توانم بگویم که دیگر میرزایی شهردار نیست اما نتیجه نهایی تا چند روز آینده مشخص خواهد شد. 
 
گفتنی است در جلسه دیروز شورای شهر ارسنجان مجید ابراهیمی که سابقه شهرداری ارسنجان نیز در کارنامه دارد با رای اعضا به عنوان سرپرست انتخاب شد. 
.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


همزمان با هفته ملی دیابت با شعار «دیابت و خانواده» برنامه های مختلفی از سوی کارشناسان بیماری های غیر واگیر،بهورزان ومراقبان سلامت ،در شهرستان ارسنجان اجرایی شد.
جلسه هماهنگی و آموزشی چگونگی اجرای برنامه های بهداشتی مدارس ،در اداره آموزش و پرورش ارسنجان برگزار شد.
مراسم تقدیر از واحد های بهداشت محیط برتردانشگاه علوم پزشکی ،با حضور مشاور عالی رییس دانشگاه ومعاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ،برگزار شد.
به مناسبت هفته ملی پیشگیری ازپوکی استخوان،جشنواره غذای سالم،برنامه ورزشی وجلسه آموزشی بررسی نقش تغذیه در پیشگیری از پوکی استخوان، در مرکز سلامت روستایی ارسنجان ،برگزار شد.
دومین گام اجرای بسته سلامت کارکنان دولت با حضور رابطان معرفی شده از سوی ادارات شهرستان ارسنجان ،در جلسه اجرای بسته سلامت کارکنان دولت، برداشته شد.