ارسال شده توسط :

-

منبع :

خبرگزاری شیرازه

زمان ارسال :

شنبه,27 مرداد 1397

شهرداری ارسنجان

استیضاح

رییس شورای شهر ارسنجان:

شهردار ارسنجان استیضاح و برکنار شد

کامران میرزایی شهردار ارسنجان عصر چهارشنبه 24 مرداد در جلسه شورای شهر ارسنجان استیضاح و برکنار شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:
 
به گزارش شیرازه، عصر چهارشنبه 24 مرداد جلسه شورای شهر ارسنجان با حضور اعضا این شورا و شهردار برگزار و کامران میرزایی شهردار ارسنجان استیضاح شد.
 
حسین نعمتی رییس شورای شهر ارسنجان در گفتگو با خبرنگار شیرازه در مورد استیضاح شهردار ارسنجان گفت: موضوع استیضاح از چند مدت پیش مطرح بود اما به شهردار فرصت داده شده بود تا اقدامات مورد نظر را انجام دهد.
 
وی افزود: بنا به قولی که به مردم داده شد و اقداماتی که قرار بود شهردار در فرصت داده شده انجام دهد و نداد؛ در جلسه دیروز استیضاح نهایی انجام شد.
 
نعمتی با اشاره به دلایل استیضاح شهردار خاطر نشان کرد: غیبت مکرر وی در محل کار، انجام اقداماتی بدون مصوبه شورا، بر خورد بد با ارباب رجوع، پرداخت نشدن طلب پیمانکاران، نارضایتی مردم، پرداخت نشدن بدهی ادارات مثل برق و گاز و ... از جمله دلایل استیضاح شهردار بوده است.
 
وی با بیان اینکه استیضاح شهردار رای آورده و از نظر شورای شهر میرزایی دیگر شهردار نیست و فردی جایگزین نیز به عنوان سپررست انتخاب شده است گفت: فعلا شرایطی و ملاحظاتی در میان است که بصورت رسمی نمی توانم بگویم که دیگر میرزایی شهردار نیست اما نتیجه نهایی تا چند روز آینده مشخص خواهد شد. 
 
گفتنی است در جلسه دیروز شورای شهر ارسنجان مجید ابراهیمی که سابقه شهرداری ارسنجان نیز در کارنامه دارد با رای اعضا به عنوان سرپرست انتخاب شد. 
.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


سومین جلسه آموزشی پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان درسال97،در جمع کارآموزان فنی وحرفه ای وکارکنان بیمارستان ارسنجان، برگزار شد.
همزمان با هفته قلب ،همایش پیشگیری از بیماری های قلبی وعروقی در ارسنجان ،برگزار شد.
فرمانده سپاه،بخشدار مرکزی ،رییس شبکه بهداشت ودرمان و رییس بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) ارسنجان از بیماران بستری در بخش های بستری این بیمارستان ،عیادت کردند.
سرانجام اژدهای خشکسالی گلوی چشمه بناب ارسنجان در استان فارس را نیز فشرد و این چشمه کهن چندین هزار ساله در پایان شهریور ماه امسال به خشکی گرایید و از حرکت ایستاد.
مسئولین وجمعی از کارکنان شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان ،با حجه الاسلام احمدی، امام جمعه شهرستان ارسنجان دیدار کردند.