ارسال شده توسط :

-

منبع :

خبرگزاری صدا و سیمای فارس

زمان ارسال :

یکشنبه,17 تیر 1397

آموزش و پرورش

افتتاح

استخر سرپوشیده

به همت آموزش و پرورش صورت گرفت

افتتاح استخر سرپوشیده در ارسنجان

استخر سرپوشیده شهدای فرهنگی ارسنجان به بهره برداری رسید .
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

خادمی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ارسنجان گفت: برای ساخت این طرح شامل سونای خشک، سونای بخار، جکوزی و استخر کودکان و بزرگسالان بیش از ۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

به گفته خادمی، استخر شهدای فرهنگی، تنها استخر سرپوشیده شهرستان ارسنجان است.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.