ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

فرمانداری شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

دوشنبه,11 تیر 1397

فرمانداری ارسنجان

کاظمی فرماندار ارسنجان:

حمایت از توسعه گلخانه های صنعتی و ارائه خدمات مطلوب به پویایی اقتصاد کمک می کند .

فرماندار ارسنجان به همراه سرکار خانم فولاد فر مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس، معاون فرماندار، مدیرجهاد کشاورزی شهرستان و چند تن از کارشناسان از دوگلخانه صنعتی در بخش مرکزی ارسنجان بازدید کردند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در این بازدید فرماندار با بیان اینکه شهرستان چند سالی با خشکسالی روبرو و دست و پنجه نرم می کند گفت روی آوردن به  تولید محصولات گلخانه ای و صنایع کم آب بهترین راه برون رفت از بحران کم آبی و خشکسالی در شهرستان می باشد. وی افزود حمایت از کشاورزان مبنی بر راه اندازی و توسعه تولیدات گلخانه ای  علاوه بر افزایش کیفیت بالای محصول، باعث پویایی اقتصاد شهرستان و حمایت از بخش تولید نیز خواهد شد.

 در این بازدید سرکار خانم فولاد فر مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس ضمن ابراز خرسندی و امیدواری نسبت به طرح های ایجاد شده  با توجه به بحران کم آبی بخصوص در بخش کشاورزی تأکید نمود ضروری است در زمینه تغییر شیوه تولید از سنتی به صنعتی تمهیدات لازم اندیشیده شود، زیرا اثبات شده است صنعتی بودن علاوه بر تولید محصول بهتر و با کیفیت تر به هدر رفتن انرژی و مصرف آب نیز کمک خواهد کرد.

خانم فولادفر با عنایت به درخواست فرماندارشهرستان مبنی برحمایت کشاورزان در بحث توسعه صنعت گلخانه ای و صنایع کم آب گفت، با توجه به سیاست اتخاذ شده مبنی بر ایجاد صنایع و کشت های کم آب وگلخانه ای باید از زمان و فرصت ایجاد شده نهایت استفاده را برد و ما نیز در این خصوص از هیچ کوشش و حمایتی دریغ نخواهیم کرد .

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


ادارات مسئول درپیشگیری از بروز حوادث جاده ای وترافیکی در ارسنجان،گرد هم آمدند.
درادامه بهره برداری ازطرح های تحول سلامت ،یک باب خانه پزشک ویک خانه بهداشت با حضور فرماندار ومسئولین محلی شهرستان ارسنجان،افتتاح شد.
با گذشت هشت ماه از آغاز فعالیت مرکز بهار نکو در ارسنجان،بیش از550 نفر از خدمات این مرکز ، بهره مند شده اند.
به مناسبت هفته دولت و عید سعید غدیر خم، تیم سیار انتقال خون فارس در شهرستان ارسنجان، حضور یافت.
11 طرح عمرانی در شهرستان ارسنجان در آیینی به مناسبت هفته دولت با اعتباری افزون بر 130 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.