ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

دوشنبه,7 خرداد 1397

شبکه بهداشت و درمان

سلامت

بیماری های واگیر

توسط شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان برگزار گردید

آموزش بیش از 1100 نفر، برای مقابله با بیماری های واگیر در ارسنجان

طی یک ماه گذشته بیش از 1100نفر از مردم شهرستان ارسنجان، در کلاس های آموزشی پیشگیری ومبارزه با بیماری های واگیر ،شرکت کردند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،معاون بهداشتی ورییس مرکز بهداشت ارسنجان،گفت:با هدف افزایش آگاهی مردم برای پیشگیری ومقابله با بیماری های واگیر،دوره های آموزشی مستمر وفشرده در مدارس و مراکز جامع سلامت شهرستان ارسنجان،برگزار شد.

دکتر"علی ایزدی"،افزود:دانش آموزان مدارس،سفیران وداوطلبان سلامت ،والدین دانش آموزان وبهورزان ،مراقبان سلامت به عنوان مهم ترین گروه های هدف ،در دوره های آموزشی آشنایی و روش هایی مقابله با تب مالت،سالک ،هاری،هپاتیت،ایدز،سل،آنفولانزا شرکت کردند.

"اصغر اخوان"کارشناس مبارزه با بیماری های واگیر مرکز بهداشت ارسنجان نیزبا اشاره به برگزاری بیش از 30 کلاس آموزشی با همکاری اداره آموزش وپرورش در سطح مدارس وآموزشگاه ها،ارتقای سطح اطلاعات دانش آموزان و والدین آنها را برای پیشبرد اهداف خودمراقبتی فردی واجتماعی، بسیار موثر عنوان کرد وافزود:علاوه بر دانش آموزان مدارس،بهورزان ،مراقبان ،سفیران ورابطان سلامت نیز در انتقال این آموزش ها سهیم شده وبا برگزاری دوره های آموزشی عمومی،مطالب آموخته شده را به مردم انتقال ،خواهند داد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


مشتی محمد امسال در مزرعه‌اش گندم خوبی به عمل آورده است و نسبت به هر سال پیش‌بینی برداشت محصول بیشتری می‌کند. وقتی با او صحبت کردم متوجه شدم که نگران است این گندم مازاد به قیمت خوب به فروش نرسد و روی دستش بماند.
اجرای طرح سنجش سلامت ۷۰۰ دانش آموز بدو ورود به دبستان، از ابتدای تیر آغاز شده و تا نیمه دوم شهریور سال جاری در ارسنجان، ادامه دارد.
بیماران دیابتی در ارسنجان، با راهکارهای خودمراقبتی در برابر بیماری دیابت آشنا شدند.
استخر سرپوشیده شهدای فرهنگی ارسنجان به بهره برداری رسید .
فرماندار ارسنجان به همراه سرکار خانم فولاد فر مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس، معاون فرماندار، مدیرجهاد کشاورزی شهرستان و چند تن از کارشناسان از دوگلخانه صنعتی در بخش مرکزی ارسنجان بازدید کردند.