ارسال شده توسط :

-

منبع :

خبرگزاری صدا و سیما

زمان ارسال :

چهارشنبه,26 اردیبهشت 1397

خیرین

آموزش و پرورش

مدیر آموزش و پرورش ارسنجان:

تجلیل از خیران فرهنگ ساز

در ششمین جشنواره خیران مدرسه ساز ارسنجان از خیران این شهرستان تجلیل شد .
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

مدیر آموزش و پرورش ارسنجان گفت: این همایش با حضور بیش از ۸۰۰ نفر از خیرین مدرسه‌ساز ارسنجان و با هدف توسعه مشارکت، ایجاد بستر مناسب برای تحصیل دانش‌آموزان و تکریم و تجلیل از خیرین برگزار شد.
خادمی افزود: هرسال به طور میانگین ۱۱۰۰ متر به فضای آموزشی مدارس ارسنجان اضافه می‌شود .
موصلی، مدیر کل نوسازی مدارس فارس هم گفت: این شهرستان با پیشینه خوبی که با همت خیرین مدرسه‌ساز داشته، یکی از شهرستان‌های پیشتاز در ساخت، توسعه، مقاوم سازی و تجهیز مدارس است و در این همایش نیز با کمک‌های خود سهم بزرگی در ساخت و نوسازی مدارس خواهند داشت.
وی همچنین در بازدید از طرح‌های آموزشی نیمه‌تمام شهرستان ارسنجان گفت: تمامی این طرح‌ها با کمک دولت به زودی تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید. 
در این همایش، خیرین مدرسه ساز با تعهد پرداخت وجه نقد به مبلغ بیش از ۱۶ میلیارد ریال در تجهیز و نوسازی مدارس همکاری کردند. 

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


مشتی محمد امسال در مزرعه‌اش گندم خوبی به عمل آورده است و نسبت به هر سال پیش‌بینی برداشت محصول بیشتری می‌کند. وقتی با او صحبت کردم متوجه شدم که نگران است این گندم مازاد به قیمت خوب به فروش نرسد و روی دستش بماند.
اجرای طرح سنجش سلامت ۷۰۰ دانش آموز بدو ورود به دبستان، از ابتدای تیر آغاز شده و تا نیمه دوم شهریور سال جاری در ارسنجان، ادامه دارد.
بیماران دیابتی در ارسنجان، با راهکارهای خودمراقبتی در برابر بیماری دیابت آشنا شدند.
استخر سرپوشیده شهدای فرهنگی ارسنجان به بهره برداری رسید .
فرماندار ارسنجان به همراه سرکار خانم فولاد فر مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس، معاون فرماندار، مدیرجهاد کشاورزی شهرستان و چند تن از کارشناسان از دوگلخانه صنعتی در بخش مرکزی ارسنجان بازدید کردند.