ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

یکشنبه,6 اسفند 1396

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

در ادامه سفر رییس وهیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز به ارسنجان

بازدیداز بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) ارسنجان ،بیمارستان جدید 64 تختخوابی ومرکز سلامت شهری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز وهیات همراه در ادامه بازدید وحضور در شهرستان ارسنجان، از بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) ،بیمارستان جدید64 تختخوابی ومرکز سلامت شهری ارسنجان،بازدید کردند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، دکتر "علی بهادر" رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به همراه اعضای هیات رئیسه دانشگاه، در ادامه سفربه ارسنجان، از پروژه ساخت بیمارستان جدید ارسنجان، بازدید کردند.

فاز نخست این پروژه، به عنوان بیمارستان جدید شهرستان ارسنجان، با 64تخت بیمارستانی، هم اکنون در حال اتمام می باشد.

در ادامه،هیات رییسه  دانشگاه در بیمارستان 32تخت خوابه حضرت ولیعصر(عج) حضور یافته و خدمات بخش های تریاژ، اطفال، داخل، جراحی و CCU،بررسی شد.

دکتر بهادر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در این بازدید بر ضرورت سطح بندی خدمات در زمینه سلامت تاکید کرد و گفت: لازم است با معرفی بیشتر ظرفیت و توانمندی های پزشکان خانواده، از حجم مراجعه های غیرضروری به بیمارستان ها بکاهیم.

او حذف مراجعات غیر ضروری را باعث توسعه کیفی خدمات رسانی به بیمارانی که نیازهای ضروری تری به خدمات دارند،توصیف کرد.

دکتر بهادر، این امر را مستلزم افزایش اطلاع رسانی به مردم از طریق رسانه ها ،روحانیون مساجد، آیین های نمازجمعه و دیگر تریبون های عمومی عنوان کرد.

دکتر بهادر و هیات همراه در پایان سفر به شهرستان ارسنجان، از مرکز خدمات جامع سلامت شهری بازدید کردند.

در این برنامه، از خدمات مراقبان سلامت، بخش واکسیناسیون و مرکز مشاوره "بهارنکو"(مشاوره های قبل از ازدواج)، بازدید شد.

در این بازدیدها،"سید محمدیوسف کاظمی" فرماندار ارسنجان، دکتر "سید جلیل معصومی" معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر "حسین نیک نهاد" معاون غذا و دارو، مهندس "کرامت اله افراشی" معاون اجتماعی، دکتر "عبدالرسول همتی" قائم مقام معاون بهداشتی، دکتر "سید ابوالفضل هاشمی اصل" مدیر درمان و دکتر "اکبر اجرائی" سرپرست روابط عمومی دانشگاه، دکتر بهادر را همراهی می کردند.

 

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


مشتی محمد امسال در مزرعه‌اش گندم خوبی به عمل آورده است و نسبت به هر سال پیش‌بینی برداشت محصول بیشتری می‌کند. وقتی با او صحبت کردم متوجه شدم که نگران است این گندم مازاد به قیمت خوب به فروش نرسد و روی دستش بماند.
اجرای طرح سنجش سلامت ۷۰۰ دانش آموز بدو ورود به دبستان، از ابتدای تیر آغاز شده و تا نیمه دوم شهریور سال جاری در ارسنجان، ادامه دارد.
بیماران دیابتی در ارسنجان، با راهکارهای خودمراقبتی در برابر بیماری دیابت آشنا شدند.
استخر سرپوشیده شهدای فرهنگی ارسنجان به بهره برداری رسید .
فرماندار ارسنجان به همراه سرکار خانم فولاد فر مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس، معاون فرماندار، مدیرجهاد کشاورزی شهرستان و چند تن از کارشناسان از دوگلخانه صنعتی در بخش مرکزی ارسنجان بازدید کردند.