ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

یکشنبه,6 اسفند 1396

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

در بازدید اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز صورت گرفت

معرفی خدمات شبکه بهداشت و درمان ارسنجان و مدارس مروج سلامت

اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز ،به شهرستان ارسنجان سفر کردند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، دکتر "علی بهادر" رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به همراه اعضای هیات رئیسه دانشگاه، در ادامه بازدیدهای استانی از شهرستان های مختلف استان،ازشبکه بهداشت ودرمان ارسنجان بازدید کردند.

در این سفر، ابتدا دکتر بهادر و هیات همراه، با حضور در ساختمان اداری شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، از نزدیک با روند خدمات و فعالیت های این شبکه آشنا شدند.

مسوولان شبکه بهداشت و درمان ارسنجان در این بازدید، پنل مدیریتی این شبکه را به رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه، معرفی کردند.

در ادامه، دکتر بهادر و هیات همراه در هنرستان دخترانه "بانو مجتهده امین" حضور یافتند.

این هنرستان از جمله مدارس مروج سلامت استان است که فعالیت های آنان از نزدیک به اعضای هیات رئیسه دانشگاه معرفی شد.

دکتر بهادر در این بازدید، در گفت و گو با دانش آموزان و مسوولان آنها، بر نحوه فعالیت های این مدرسه مروج سلامت، نظارت کرد.

در این سفر، دکتر "سید جلیل معصومی" معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر "حسین نیک نهاد" معاون غذا و دارو، مهندس "کرامت اله افراشی" معاون اجتماعی، دکتر "عبدالرسول همتی" قائم مقام معاون بهداشتی، دکتر "سید ابوالفضل هاشمی اصل" مدیر درمان و دکتر "اکبر اجرائی" سرپرست روابط عمومی دانشگاه، دکتر بهادر را همراهی می کنند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


مشتی محمد امسال در مزرعه‌اش گندم خوبی به عمل آورده است و نسبت به هر سال پیش‌بینی برداشت محصول بیشتری می‌کند. وقتی با او صحبت کردم متوجه شدم که نگران است این گندم مازاد به قیمت خوب به فروش نرسد و روی دستش بماند.
اجرای طرح سنجش سلامت ۷۰۰ دانش آموز بدو ورود به دبستان، از ابتدای تیر آغاز شده و تا نیمه دوم شهریور سال جاری در ارسنجان، ادامه دارد.
بیماران دیابتی در ارسنجان، با راهکارهای خودمراقبتی در برابر بیماری دیابت آشنا شدند.
استخر سرپوشیده شهدای فرهنگی ارسنجان به بهره برداری رسید .
فرماندار ارسنجان به همراه سرکار خانم فولاد فر مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس، معاون فرماندار، مدیرجهاد کشاورزی شهرستان و چند تن از کارشناسان از دوگلخانه صنعتی در بخش مرکزی ارسنجان بازدید کردند.