ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان

زمان ارسال :

پنج شنبه,19 بهمن 1396

شبکه بهداشت و درمان

روز پرستار

به مناسبت روز پرستار

حضور تعدادی ازمسئولین وروسای ادارات ارسنجان ،در مراسم تبریک روز پرستار

به مناسبت روز پرستار،معاون فرماندار وتعدادی از مسئولین و روسای ادارات،با حضور در بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) ارسنجان ،ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفتند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،سرپرست بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) ارسنجان، گفت:معاون فرماندار ،مسئولین وتعدادی از روسای ادارات شهرستان ارسنجان به مناسبت روز پرستار ،در بخش های مختلف بیمارستان ارسنجان حضور یافته وفرا رسیدن میلاد حضرت زینب (س)و روز پرستار را به کارکنان وپرستاران،تبریک گفته واز بیماران بخش های بستری عیادت کردند.

دکتر "فرناز نیرومند"،افزود:معاون فرماندار ارسنجان پرستاران را اسوه های صبر، عطوفت و متکی به صفات نیک انسانی معرفی کرد که در شرایط طاقت فرسای کاری با روحیه ای برگرفته از ویژگی های والای حضرت زینب(س)،بانوی استقامت و شکیبایی، تلاش می کنند درد های بیماران را با فداکاری و حس انسان دوستی کاهش داده و امید به زندگی را به آنان بازگردانند.

در این برنامه،"محمد علی زارع"معاون فرماندار،جانشین فرمانده سپاه ناحیه ارسنجان،بخشدار مرکزی ،رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی،رییس شبکه ،رییس مرکز بهداشت وجمعی از کارکنان واعضای بسیج جامعه پزشکی ، با حضور در بخش های اتفاقات،بستری،جراحی ،سی سی یو،دیالیز وکولیز بیمارستان،ضمن اهدای شاخه گل و تبریک روز پرستار ،از زحمات آنان تقدیر کرده واز بیماران بستری در بخش ها ،عیادت نمودند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


مشتی محمد امسال در مزرعه‌اش گندم خوبی به عمل آورده است و نسبت به هر سال پیش‌بینی برداشت محصول بیشتری می‌کند. وقتی با او صحبت کردم متوجه شدم که نگران است این گندم مازاد به قیمت خوب به فروش نرسد و روی دستش بماند.
اجرای طرح سنجش سلامت ۷۰۰ دانش آموز بدو ورود به دبستان، از ابتدای تیر آغاز شده و تا نیمه دوم شهریور سال جاری در ارسنجان، ادامه دارد.
بیماران دیابتی در ارسنجان، با راهکارهای خودمراقبتی در برابر بیماری دیابت آشنا شدند.
استخر سرپوشیده شهدای فرهنگی ارسنجان به بهره برداری رسید .
فرماندار ارسنجان به همراه سرکار خانم فولاد فر مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس، معاون فرماندار، مدیرجهاد کشاورزی شهرستان و چند تن از کارشناسان از دوگلخانه صنعتی در بخش مرکزی ارسنجان بازدید کردند.