ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

دوشنبه,9 بهمن 1396

شبکه بهداشت و درمان

فنی و حرفه ای

فنی وحرفه ای ارسنجان،

ایستگاه پنجم طرح پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان

جلسه آموزشی پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان ،با حضور تعدادی ازکارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ارسنجان ،برگزار شد .
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،کارشناس سلامت نوجوانان،جوانان ومدارس مرکز بهداشت ارسنجان،گفت:در ادامه اجرای طرح پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان ،با همکاری رییس سازمان فنی وحرفه ای ارسنجان دوره آموزشی "آشنایی با حوادث حمل ونقل در جوانان" با حضور دکتر"کورش قنبری"رییس شبکه بهداشت ودرمان و"علیرضا رضا زاده"رییس جمعیت هلال احمر ،در کارگاه آموزشی فنی وحرفه ای ارسنجان، برگزار شد.

"فرشته کریمی پور"،افزود:در این جلسه،رییس شبکه بهداشت ودرمان به بررسی عوامل زمینه ای ، رفتاری  وروانشناختی ایجادحوادث رانندگی و راهکارهای مقابله با وقوع تصادفات، توضیحاتی ارایه نمود.

رییس جمعیت هلال احمر ارسنجان نیز،توصیه هایی در خصوص چگونگی پیشگیری از حوادث وسوانح ونقش آموزش های مهارتی در پیشگیری از حوادث حمل  نقل در جوانان ارایه وبرخی از اقدامات لازم برای امداد و نجات مصدومان ناشی از تصادف را، برشمرد.

توزیع کتابچه راهنمای طرح پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان و فرم های نظر سنجی از جمله اقداماتی بود که در کنار برگزاری دوره ،اجرا واز تعدادی از علاقمندان به شرکت در دوره های مربی گری این طرح ،ثبت نام شد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


مشتی محمد امسال در مزرعه‌اش گندم خوبی به عمل آورده است و نسبت به هر سال پیش‌بینی برداشت محصول بیشتری می‌کند. وقتی با او صحبت کردم متوجه شدم که نگران است این گندم مازاد به قیمت خوب به فروش نرسد و روی دستش بماند.
اجرای طرح سنجش سلامت ۷۰۰ دانش آموز بدو ورود به دبستان، از ابتدای تیر آغاز شده و تا نیمه دوم شهریور سال جاری در ارسنجان، ادامه دارد.
بیماران دیابتی در ارسنجان، با راهکارهای خودمراقبتی در برابر بیماری دیابت آشنا شدند.
استخر سرپوشیده شهدای فرهنگی ارسنجان به بهره برداری رسید .
فرماندار ارسنجان به همراه سرکار خانم فولاد فر مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس، معاون فرماندار، مدیرجهاد کشاورزی شهرستان و چند تن از کارشناسان از دوگلخانه صنعتی در بخش مرکزی ارسنجان بازدید کردند.