ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

شنبه,7 بهمن 1396

شبکه بهداشت و درمان

در شبکه بهداشت و درمان ارسنجان صورت گرفت

بررسی آخرین اقدامات مقابله با بیماری سالک وآنفولانزا درشهرستان ارسنجان

در جلسه کمیته سالک وآنفولانزا،مهمترین فعالیت های انجام شده برای مقابله با این بیماری ها بررسی و طرح های جدید دراین کمیته ،به تصویب رسید.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،کارشناس مبارزه با بیماری های واگیر مرکز بهداشت ارسنجان،گفت:در جلسه مشترک کمیته های سالک وآنفولانزا،مهمترین اقدامات انجام شده برای پیشگیری ومقابله با این بیماری ها بررسی وبرخی ازپیشنهادهای جدید اعضای کمیته ، به تصویب رسید.

"اصغر اخوان"،افزود:در این کمیته دکتر"کورش قنبری "رییس شبکه بهداشت ودرمان،با اشاره به نتیجه مثبت اقدامات صورت گرفته وکاهش 80درصدی بروز سالک در9 ماهه گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل درشهرستان ارسنجان ،خلاصه ای از اقدامات انجام شده برای پیشگیری ومقابله با بیماری های سالک وآنفولانزا را،ارایه نمود.

اخوان از تصویب طرح پایش وبررسی زیستگاه پرندگان مهاجر توسط کارشناسان سازمان محیط زیست ، مقابله با فروش مرغ زنده در سطح شهر، بررسی ورودی وخروجی های شهرستان در زمان های نیاز به قرنطینه، تسطیح اماکن مخروبه شهری وسمپاشی کانون های بیماری سالک، همکاری ادارات مرتبط با محیط زیست ،دام وطیور وجمع آوری ودفن زباله با شبکه بهداشت ودرمان ، به منظور اجرای طرح های پیشگیرانه مبارزه با سالک وآنفولانزا، در شهرستان ارسنجان خبر داد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


مشتی محمد امسال در مزرعه‌اش گندم خوبی به عمل آورده است و نسبت به هر سال پیش‌بینی برداشت محصول بیشتری می‌کند. وقتی با او صحبت کردم متوجه شدم که نگران است این گندم مازاد به قیمت خوب به فروش نرسد و روی دستش بماند.
اجرای طرح سنجش سلامت ۷۰۰ دانش آموز بدو ورود به دبستان، از ابتدای تیر آغاز شده و تا نیمه دوم شهریور سال جاری در ارسنجان، ادامه دارد.
بیماران دیابتی در ارسنجان، با راهکارهای خودمراقبتی در برابر بیماری دیابت آشنا شدند.
استخر سرپوشیده شهدای فرهنگی ارسنجان به بهره برداری رسید .
فرماندار ارسنجان به همراه سرکار خانم فولاد فر مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس، معاون فرماندار، مدیرجهاد کشاورزی شهرستان و چند تن از کارشناسان از دوگلخانه صنعتی در بخش مرکزی ارسنجان بازدید کردند.