ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

سه شنبه,5 دی 1396

شبکه بهداشت و درمان

طرح آموزش جوانان

پیشگیری از حوادث

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان:

آغاز اجرای طرح پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان منطقه خبریز

اولین دوره آموزشی طرح پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان،با حضور جوانان دهستان خبریز ،برگزار شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،کارشناس سلامت نوجوانان ،جوانان ومدارس مرکز بهداشت ارسنجان،گفت:مرحله نخست طرح آموزش جوانان وپیشگیری از حوادث حمل ونقل، با حضور بخشدار مرکزی،رییس هلال احمر،رییس شبکه بهداشت ودرمان ،کارشناس پلیس راه محور شیراز-اصفهان،جمعی از شوراهای اسلامی ودهیاران وجوانان دهستان خبریز، برگزار شد.

"فرشته کریمی پور"،افزود:در این جلسه آموزشی که حدود یکصد نفر از جوانان حضور داشتند،مهندس "امین شیروانی"،دکتر "کورش قنبری" رییس شبکه بهداشت ودرمان،سروان "علی جامع"کارشناس پلیس راه سعادتشهر،"رضا زاده "رییس اداره هلال احمر و"مهدی زارع"رییس شورای بخش ارسنجان ، در خصوص لزوم آشنایی قشر جوان با راهکارهای پیشگیری از حوادث ناشی از حمل ونقل،قوانین راهنمایی و رانندگی و راه های امداد رسانی ونجات مصدومان ،مطالب مفید آموزشی به شرکت کنندگان ارایه نمودند.

در این جلسه،پرسشنامه مرتبط با این طرح ،در بین جوانان توزیع و کتاب های پیشگیری از حوادث  حمل ونقل در جوانان ،به شرکت کنندگان تحویل شد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


مشتی محمد امسال در مزرعه‌اش گندم خوبی به عمل آورده است و نسبت به هر سال پیش‌بینی برداشت محصول بیشتری می‌کند. وقتی با او صحبت کردم متوجه شدم که نگران است این گندم مازاد به قیمت خوب به فروش نرسد و روی دستش بماند.
اجرای طرح سنجش سلامت ۷۰۰ دانش آموز بدو ورود به دبستان، از ابتدای تیر آغاز شده و تا نیمه دوم شهریور سال جاری در ارسنجان، ادامه دارد.
بیماران دیابتی در ارسنجان، با راهکارهای خودمراقبتی در برابر بیماری دیابت آشنا شدند.
استخر سرپوشیده شهدای فرهنگی ارسنجان به بهره برداری رسید .
فرماندار ارسنجان به همراه سرکار خانم فولاد فر مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس، معاون فرماندار، مدیرجهاد کشاورزی شهرستان و چند تن از کارشناسان از دوگلخانه صنعتی در بخش مرکزی ارسنجان بازدید کردند.