ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شرکت ملی گاز ایران

زمان ارسال :

دوشنبه,27 آذر 1396

شرکت ملی گاز ایران

خطوط انتقال گاز

در منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران صورت پذیرفت

تعمیر و بهره برداری از کمپرسور هوای ابزار دقیق در ایستگاه تقویت فشار ارسنجان

به همت و تلاش کارکنان واحد ابزار دقیق ایستگاه تقویت فشار گاز ارسنجان در منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران و بخش خصوصی، کنترلر کمپرسور هوای ابزار دقیق این ایستگاه با موفقیت تعمیر و در مدار بهره برداری قرار گرفت.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، ولی اله فرخی، مدیر منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران، با اعلام این خبر افزود: پس از اعلام عدم کارکرد صحیح کمپرسور از طرف واحد بهره برداری، با توجه به انحصاری بودن قطعات کنترلر کمپرسور و در اسرع وقت با طی گذشت 48 ساعت، قطعه مربوطه تعمیر شد.
وی افزود: هوای فشرده به دلیل کاربرد در سیستم نشت بندی کمپرسورهای تقویت فشار گاز، نقش مهمی را در ایستگاه های تقویت فشار گاز ایفا می کند.
فرخی با اشاره به جزییات این تعمیرات، تصریح کرد: پس از بررسی نقشه و چک کردن کلیه کانکشن ها، مشخص شد که کنترلر با وجودی که فرمان load صادر می کند در قسمت خروجی دچار مشکل است از این رو، پس از اطمینان از عیب پیدا شده، به جهت در سرویس قرار دادن سریع دستگاه و تعمیر قطعه معیوب اقدام شد.
وی ادامه داد: با مشخص شدن انحصاری بودن قطعه معیوب نهایتاً با همکاری بخش خصوصی قطعه تعمیر و کمپرسور در مدار بهره برداری قرار گرفت.
وی ضمن تشکر از معاونت عملیات ایستگاه ها، از کارکنان ایستگاه تقویت فشار ارسنجان به دلیل تلاش علمی و عملی تقدیر کرد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


مشتی محمد امسال در مزرعه‌اش گندم خوبی به عمل آورده است و نسبت به هر سال پیش‌بینی برداشت محصول بیشتری می‌کند. وقتی با او صحبت کردم متوجه شدم که نگران است این گندم مازاد به قیمت خوب به فروش نرسد و روی دستش بماند.
اجرای طرح سنجش سلامت ۷۰۰ دانش آموز بدو ورود به دبستان، از ابتدای تیر آغاز شده و تا نیمه دوم شهریور سال جاری در ارسنجان، ادامه دارد.
بیماران دیابتی در ارسنجان، با راهکارهای خودمراقبتی در برابر بیماری دیابت آشنا شدند.
استخر سرپوشیده شهدای فرهنگی ارسنجان به بهره برداری رسید .
فرماندار ارسنجان به همراه سرکار خانم فولاد فر مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس، معاون فرماندار، مدیرجهاد کشاورزی شهرستان و چند تن از کارشناسان از دوگلخانه صنعتی در بخش مرکزی ارسنجان بازدید کردند.