ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شرکت ملی گاز ایران

زمان ارسال :

دوشنبه,27 آذر 1396

شرکت ملی گاز ایران

خطوط انتقال گاز

در منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران صورت پذیرفت

تعمیر و بهره برداری از کمپرسور هوای ابزار دقیق در ایستگاه تقویت فشار ارسنجان

به همت و تلاش کارکنان واحد ابزار دقیق ایستگاه تقویت فشار گاز ارسنجان در منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران و بخش خصوصی، کنترلر کمپرسور هوای ابزار دقیق این ایستگاه با موفقیت تعمیر و در مدار بهره برداری قرار گرفت.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، ولی اله فرخی، مدیر منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران، با اعلام این خبر افزود: پس از اعلام عدم کارکرد صحیح کمپرسور از طرف واحد بهره برداری، با توجه به انحصاری بودن قطعات کنترلر کمپرسور و در اسرع وقت با طی گذشت 48 ساعت، قطعه مربوطه تعمیر شد.
وی افزود: هوای فشرده به دلیل کاربرد در سیستم نشت بندی کمپرسورهای تقویت فشار گاز، نقش مهمی را در ایستگاه های تقویت فشار گاز ایفا می کند.
فرخی با اشاره به جزییات این تعمیرات، تصریح کرد: پس از بررسی نقشه و چک کردن کلیه کانکشن ها، مشخص شد که کنترلر با وجودی که فرمان load صادر می کند در قسمت خروجی دچار مشکل است از این رو، پس از اطمینان از عیب پیدا شده، به جهت در سرویس قرار دادن سریع دستگاه و تعمیر قطعه معیوب اقدام شد.
وی ادامه داد: با مشخص شدن انحصاری بودن قطعه معیوب نهایتاً با همکاری بخش خصوصی قطعه تعمیر و کمپرسور در مدار بهره برداری قرار گرفت.
وی ضمن تشکر از معاونت عملیات ایستگاه ها، از کارکنان ایستگاه تقویت فشار ارسنجان به دلیل تلاش علمی و عملی تقدیر کرد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


طرح "پیاده روی بزرگ از خانه تا مدرسه" با حضور دانش آموزان مدارس ارسنجان،برگزار شد.
نوزاد عجول مادر23 ساله ارسنجانی در راه انتقال به بیمارستان مرودشت،در آمبولانس به دنیا آمد.
دوره آموزشی پیشگیری از رفتارهای پر خطر در جوانان،در جمع کارآموزان اداره فنی وحرفه ای ومرکز ترک اعتیاد ارسنجان ،برگزار شد.
سومین جلسه آموزشی پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان درسال97،در جمع کارآموزان فنی وحرفه ای وکارکنان بیمارستان ارسنجان، برگزار شد.
همزمان با هفته قلب ،همایش پیشگیری از بیماری های قلبی وعروقی در ارسنجان ،برگزار شد.