ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

یکشنبه,19 آذر 1396

شبکه بهداشت و درمان

مدیران برتر

تحول اداری

اصلاح نظام اداری

دکتر کوروش قنبری

در آیین معرفی و تقدیر از 46 مدیر برتر حوزه تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سال 95

کسب نشان طلایی تحول اداری ،توسط شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان

آیین معرفی و تقدیر از 46 مدیر برتر حوزه تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سال 95، با حضور مسوولان دانشگاه و مهمانانی از سازمان ها و ادارات استان، برگزار و به برترین های حوزه تحول این دانشگاه، نشان های طلایی و نقره ای، اهدا شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیرازدر آیین معرفی و تقدیر از مدیران برتر حوزه تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سال 95، با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری و مسوولان کشور بر اصلاح نظام اداری، گفت: اصلاح نظام اداری برای توسعه کشور امری واجب و بااهمیت است؛ باید از حقوق شهروندان و گیرندگان خدمت صیانت کنیم و وظیفه ای نداریم جز اینکه خدمات را با عدالت و امنیت به مردم ارایه دهیم.

دکتر "علی بهادر"افزود: بدون برنامه ریزی و آموزش، بالا بردن شاخص ها کاری سخت و غیرممکن است؛ موفقیت یک سیستم نتیجه همدلی و همراهی تمام اجزای یک سازمان است.

دکتر "سید جلیل معصومی"معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز با اشاره به اینکه بر اساس ارزیابی های انجام شده، وزارت بهداشت در سال گذشته جزء دستگاه های برتر کشور انتخاب شد و وزیر بهداشت از سوی رییس جمهور لوح تقدیر دریافت کرد، افزود: دانشگاه های علوم پزشکی کشور نیز در این زمینه ارزیابی شدند که دانشگاه علوم پزشکی شیراز از بین همه دانشگاه ها با امتیاز بالا و فاصله زیاد با سایر دانشگاه ها، رتبه برتر را کسب کرد.

دکتر معصومی کسب این رتبه های برتر را حاصل یک کار جمعی و هماهنگ از سوی تمام کارکنان دانشگاه و به نوعی بازبینی در روش ها دانست و ادامه داد: با اینکه در سال گذشته و امسال به دلیل محدودیت های مالی، دچار چالش های زیادی بودیم، توانستیم به سمت جلو حرکت کنیم و نشان دهیم که محدودیت ها مانع پیشرفت نیست و در این راه، حمایت های همه جانبه مسوولان استان، دانشگاه و وزارت بهداشت وتلاش یکایک واحد های زیر مجموعه دانشگاه ،بی تاثیر نبوده است.

در این آیین که در سالن های صدرا و سینا دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد،رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان نیز،برای دومین سال متوالی با کسب امتیاز بالا،موفق به دریافت نشان طلایی تحول اداری در بین 46 مدیر برتر حوزه تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی شیراز، شد.

کمیته تحول اداری شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان ،شامل هشت کمیته آموزش وتوانمند سازی نیروی انسانی ،تکریم ارباب رجوع،رسیدگی به شکایات،سلامت اداری،فناوری اطلاعات،مستند سازی،نظام پیشنهادات وکارگروه کاهش تصدی گری دولت می باشدکه،در سال 95موفق به دریافت نشان طلایی تحول اداری در بین شبکه های بهداشت ودرمان، گردید.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


طرح "پیاده روی بزرگ از خانه تا مدرسه" با حضور دانش آموزان مدارس ارسنجان،برگزار شد.
نوزاد عجول مادر23 ساله ارسنجانی در راه انتقال به بیمارستان مرودشت،در آمبولانس به دنیا آمد.
دوره آموزشی پیشگیری از رفتارهای پر خطر در جوانان،در جمع کارآموزان اداره فنی وحرفه ای ومرکز ترک اعتیاد ارسنجان ،برگزار شد.
سومین جلسه آموزشی پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان درسال97،در جمع کارآموزان فنی وحرفه ای وکارکنان بیمارستان ارسنجان، برگزار شد.
همزمان با هفته قلب ،همایش پیشگیری از بیماری های قلبی وعروقی در ارسنجان ،برگزار شد.