ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

دوشنبه,13 آذر 1396

شبکه بهداشت و درمان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان

اردوی جهادی

با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد و شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان

منطقه چهار قلات ارسنجان، مقصد تیم اردوی جهادی بسیج دانشجویی

مردم منطقه چهار قلات ارسنجان، از خدمات تیم جهادی اعزامی از بسیج دانشجویی دانشگاه آزادو شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، بهره مند شدند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،گفت:با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و شبکه بهداشت و درمان ارسنجان، تیمی متشکل از پزشک،کارشناسان مامایی،روانشناسی ومبارزه با بیماری ها،با حضور در منطقه چهار قلات،خدمات بهداشتی ودرمانی را به مردم محروم این منطقه،ارایه نمودند.

دکتر"کورش قنبری" افزود:در این اردوی یک روزه،علاوه بر ویزیت بیماران وبرگزاری کلاس های آموزشی با موضوع ایدز و هپاتیت،25نمونه پاپ اسمیر جهت بررسی وپیشگیری از سرطان دهانه رحم گرفته شدو معاینه 30نفر از بانوان مراجعه کننده به منظور پیشگیری از سرطان سینه انجام وخدمات مشاوره ای روانشناسی توسط کارشناسان مرکز بهداشت به17 نفراز مراجعین ،ارایه گردید.

"مریم محمودی"کارشناس سلامت خانواده وجمعیت مرکز بهداشت ارسنجان نیز ،گفت: قد،وزن وفشار خون به همراه میزان قند خون مراجعین بررسی وافراد مشکوک به بیماری پرفشاری خون وقند خون بالا ،جهت بررسی آزمایش های تکمیلی ،به مراکز جامع سلامت ،معرفی شدند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.