ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

خبرگزاری آنا

زمان ارسال :

سه شنبه,16 آبان 1396

دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر محمد مهدی رحیمی

دانشکده سما

رئیس واحد ارسنجان:

توسعه مدارس سما در رشد دانشگاه مفید است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان گفت: در حالی که همه دانشگاه‌های کشور دچار بحران‌های کمبود دانشجو هستند، امکانات بلااستفاده واحدهای دانشگاهی می‌تواند در اختیار دانش‌آموزان قرار گیرد، بی‌شک توسعه مدارس سما می‌تواند در رشد دانشگاه مفید باشد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر محمدمهدی رحیمی در نشست بررسی راهکارهای توسعه و ایجاد مجتمع‌های آموزشی سما اظهار کرد: «واحد ارسنجان اکنون دارای مدرسه ابتدایی دخترانه، پسرانه و مقطع متوسطه اول است که با رایزنی‌ها، بررسی و بازدید امکانات واحد ارسنجان ایجاد مجموعه‌های آموزشی متوسطه دوم، هنرستان ورزش، هنرستان بهیاری و ایجاد مجتمع آموزشی شبانه‌روزی سما در دستور کار قرار گرفته که امیدواریم برای سال تحصیلی آ ینده در این مراکز دانش آموز داشته باشیم.»

در نشست بررسی راهکارهای توسعه و ایجاد مجتمع های آموزشی سما که با حضور مدیران ارشد آموزش و پرورش غیر انتفاعی استان فارس و مسئولان دانشگاه ارسنجان برگزار شد راه اندازی هنرستان ورزش، هنرستان بهیاری ایجاد مجتمع آموزشی سما و راه اندازی مقطع متوسطه دوم مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


مشتی محمد امسال در مزرعه‌اش گندم خوبی به عمل آورده است و نسبت به هر سال پیش‌بینی برداشت محصول بیشتری می‌کند. وقتی با او صحبت کردم متوجه شدم که نگران است این گندم مازاد به قیمت خوب به فروش نرسد و روی دستش بماند.
اجرای طرح سنجش سلامت ۷۰۰ دانش آموز بدو ورود به دبستان، از ابتدای تیر آغاز شده و تا نیمه دوم شهریور سال جاری در ارسنجان، ادامه دارد.
بیماران دیابتی در ارسنجان، با راهکارهای خودمراقبتی در برابر بیماری دیابت آشنا شدند.
استخر سرپوشیده شهدای فرهنگی ارسنجان به بهره برداری رسید .
فرماندار ارسنجان به همراه سرکار خانم فولاد فر مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس، معاون فرماندار، مدیرجهاد کشاورزی شهرستان و چند تن از کارشناسان از دوگلخانه صنعتی در بخش مرکزی ارسنجان بازدید کردند.