ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

فرمانداری ارسنجان

زمان ارسال :

شنبه,13 آبان 1396

فرمانداری ارسنجان

پدافند غیر عامل

مانور

فرماندارارسنجان در مانور پدافند غیر عامل شهرستان :

امروز تهدیدات سایبری و نحوه مقابله با آن در پدافند غیر عامل موضوع جدی و اساسی است

فرماندارارسنجان گفت: امروزه جنگ سایبری از جمله مهمترین تهدیدها بحساب می آید که نحوه مقابله با آن بسیار حائز اهمیت است.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ارسنجان، فرماندار شهرستان ارسنجان ضمن ایراد مطالبی در خصوص هشت سال دفاع مقدس، ایران را یکی از جمله کشورهایی دانست که ملت آن با شیوه های نظامی نوین دنیا آشنایی دارندچرا که بعد از آن هیچ کشوری توان مقابله با ایران را نداشته است.
همزمان با هفته پدافند غیر عامل برگزاری مانور"پدافند غیر عامل" به منظور افزایش سطح آمادگی در زمان وقوع حوادث توسط دانش آموزان هنرستان شهید باکری شهرستان ارسنجان با حضور کاظمی فرماندار ،شیروانی بخشدار مرکزی ، رئیس آموزش و پرورش و جمعی از روسای ادارات شهرستان  برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارسنجان، در این مراسم سید محمد یوسف کاظمی ضمن گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل، با اشاره به مفهوم پدافند غیر عامل ،اظهار داشت: در تهدیدات سخت که در واقع همان جنگ است،یا حمله و یا دفاع می کنیم که به حمله آفند گفته می شود و دفاع کردن را پدآفندمی نامیم و همه باید بیاموزیم که در مواقع جنگ چگونه از خود دفاع کنیم، وچگونه بجنگیم.
فرماندار اظهار نمود: با توجه به آنکه مقام معظم رهبری چندین سال است که بر مقوله" اقتصاد مقاومتی " تاکید دارند ،همه ما باید نسبت به این موضوع تمام توان خود را بکار گیریم و با متکی بودن به خود و روی پای خود ایستادن در راستای تحقق آن گام برداریم، چرا که "اقتصاد مقاومتی" یکی از مقولات پدافند غیر عامل است.
در ادامه ، در این مانور با اعلام وضعیت اضطرار  و به صدا در آمدن آژیر خطر؛  پس از پراکنده شدن دانش آموزان و پناه گرفتن در مکانهای امن  ؛ عملیا ت امدادرسانی به  مصدومان  انجام  شد و مجروحان با آمبولانس به مراکز درمانی انتقال داده شدند 

 

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


طرح "پیاده روی بزرگ از خانه تا مدرسه" با حضور دانش آموزان مدارس ارسنجان،برگزار شد.
نوزاد عجول مادر23 ساله ارسنجانی در راه انتقال به بیمارستان مرودشت،در آمبولانس به دنیا آمد.
دوره آموزشی پیشگیری از رفتارهای پر خطر در جوانان،در جمع کارآموزان اداره فنی وحرفه ای ومرکز ترک اعتیاد ارسنجان ،برگزار شد.
سومین جلسه آموزشی پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان درسال97،در جمع کارآموزان فنی وحرفه ای وکارکنان بیمارستان ارسنجان، برگزار شد.
همزمان با هفته قلب ،همایش پیشگیری از بیماری های قلبی وعروقی در ارسنجان ،برگزار شد.