ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

پایگاه خبری پلیس

زمان ارسال :

شنبه,6 آبان 1396

نیروی انتظامی

کشف کالای قاچاق

قاچاق

فرمانده نیروی انتظامی خبر داد

لاستيك های لودر در ارسنجان متوقف شد

فرمانده انتظامي ارسنجان از كشف یک محموله لاستيك خارجي قاچاق به ارزش یک ميلیارد و 800 میلیون ريال در آن شهرستان خبر داد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

سرهنگ دوم "احمد فداكار" در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: در راستاي مبارزه با قاچاق كالا و ارز، ماموران انتظامي شهرستان ارسنجان هنگام گشت زني و كنترل محورهاي مواصلاتي به یك دستگاه كاميون بنز حامل لاستيك مشكوك شده و خودرو را براي بازرسي متوقف كردند.

وي افزود: ماموران در بازرسي از اين كاميون 24 حلقه لاستيك لودر كه فاقد هرگونه اسناد و مدارك گمركي بود كشف كردند.

سرهنگ فداكار ارزش محموله كشف شده را بنا به نظر كارشناسان، یک ميليارد و 800 ميليون ريال برآورد كرد و گفت: در اين خصوص يك نفر متهم دستگير و به مرجع قضائي معرفي شد.

اين مقام انتظامي استفاده از كالاهاي داخلي را يكي از لازمه هاي تحقق اقتصاد مقاومتي دانست و تصريح كرد: متاسفانه عده اي سودجو منافع اقتصادي كشور را زير پا گذاشته و اقدام به قاچاق كالاهاي خارجي كه بي كيفيت هم هستند، مي كنند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


به مناسبت هفته پژوهش نگارخانه ماه حوزه هنری انقلاب اسلامی میزبان آثار قرآن نویسی و نسخ خوشنویسی خاندان ارسنجانی است.
طی حکمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان معرفی شد.
طرح ملی جنگلانه با هدف احیا و ترمیم رویشگاه‌های جنگلی و مرتعی، به همت گروه آفرود ارسنجان، تشکل همیاران و پاکسازان طبیعت ارسنجان، دامداران طرح فیجان و با همکاری اداره منابع طبیعی در ابتدای منطقه فیجان برگزار شد.
محمد کرم الهی، شامگاه چهارشنبه در آیین رونمایی از آثار تاریخی خوشنویسی خاندان ارسنجانی با قدردانی از برگزارکنندگان این مراسم با بیان اینکه فارس سرزمین یادها و خاطره هاست و قله های بلند اندیشه و تفکر و هنر است، افزود: کران به کران این سرزمین بلندمردی متفکر و هنرآفرین تکیه زده است و ما را به اندیشیدن می خواند؛ گاه لارستان است دلبری هایش، گاه سروستان، جهرم، آباده، سعادت شهر، استهبان و نی ریز و گاه دردانه این پیکره حقیقی این سرزمین ارسنجان.
راهکارهای ارتقای شاخص های شیوه زندگی سالم در میانسالان ، در کمیته سلامت میانسالان و سالمندان شبکه بهداشت و درمان ارسنجان برگزار گردید