ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

سه شنبه,2 آبان 1396

شبکه بهداشت و درمان

نمایشگاه

در شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان

برپایی نمایشگاه پویایی،بالندگی وجوانی جمعیت

نمایشگاه پویایی بالندگی و جوانی جمعیت، در شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،برپا شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، در راستای اهداف برنامه سلامت باروری وتحکیم بنیان خانواده وبه منظور گرامیداشت هفته کودک وهفته ملی سلامت زنان، نمایشگاه پویایی،بالندگی وجوانی جمعیت و تکامل کودک ،به مدت یک هفته ،در سالن عمومی مرکز بهداشت ارسنجان ،برپا شد.

معصومه شهوند نجیبی"کارشناس واحد جمعیت وسلامت خانواده مرکز بهداشت ارسنجان،گفت: در این نمایشگاه ،تابلوهایی با عنوان توصیه هایی برای تکامل کودکان ، مشاوره های قبل از ازدواج ، اصول تحکیم روابط زناشویی و بنیان خانواده و بندهایی با مضمون ورزش نسخه اصلی سلامت زنان ،درمعرض بازدید عموم قرار گرفت.

این نمایشگاه توسط واحد جمعیت وسلامت خانواده مرکز بهداشت ارسنجان ،برپا گردید.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


به مناسبت هفته پژوهش نگارخانه ماه حوزه هنری انقلاب اسلامی میزبان آثار قرآن نویسی و نسخ خوشنویسی خاندان ارسنجانی است.
طی حکمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان معرفی شد.
طرح ملی جنگلانه با هدف احیا و ترمیم رویشگاه‌های جنگلی و مرتعی، به همت گروه آفرود ارسنجان، تشکل همیاران و پاکسازان طبیعت ارسنجان، دامداران طرح فیجان و با همکاری اداره منابع طبیعی در ابتدای منطقه فیجان برگزار شد.
محمد کرم الهی، شامگاه چهارشنبه در آیین رونمایی از آثار تاریخی خوشنویسی خاندان ارسنجانی با قدردانی از برگزارکنندگان این مراسم با بیان اینکه فارس سرزمین یادها و خاطره هاست و قله های بلند اندیشه و تفکر و هنر است، افزود: کران به کران این سرزمین بلندمردی متفکر و هنرآفرین تکیه زده است و ما را به اندیشیدن می خواند؛ گاه لارستان است دلبری هایش، گاه سروستان، جهرم، آباده، سعادت شهر، استهبان و نی ریز و گاه دردانه این پیکره حقیقی این سرزمین ارسنجان.
راهکارهای ارتقای شاخص های شیوه زندگی سالم در میانسالان ، در کمیته سلامت میانسالان و سالمندان شبکه بهداشت و درمان ارسنجان برگزار گردید