ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

فرمانداری ارسنجان

زمان ارسال :

چهارشنبه,26 مهر 1396

فرمانداری ارسنجان

کارگروه رفع موانع تولید

فرمانداری ارسنجان :

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان ارسنجان

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان با حضور کاظمی فرماندار ، جمعی از روسای ادارات ،روسای بانکها و کارآفرینان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارسنجان ، در این جلسه ابتدا ، هریک از اعضا به توضیح وتبیین علل رکود یا توقف فعالیتهای واحدهای تولیدی و پیگیری و همکاری برای حل مشکل و رفع موانع مربوط به اشتغال با هماهنگی دستگاههای مرتبط پرداخت.

سید محمد یوسف کاظمی ضمن خوشامد گویی به حاضرین ، اظهار نمود: یکی از اولویت های دولت تدبیر و امید مسائل اقتصادی کشور است وی با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام "اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال  "توسط مقام معظم رهبری بیان داشت : ایجاد اشتغال از جمله مهمترین اقدامات دولت است و همه مسئولین می بایست در خصوص اهمیت موضوع تلاش واهتمام ورزند.

فرماندار ارسنجان افزود : بانکها در چهارچوب مقررات در راستای برطرف نمودن مشکلات واحدهای تولیدی اقدام نمایند ، وی فعالیت های میان بخشی سازمانها و نهادها را از مهمترین گام های چاره اندیشی رفع موانع بر سر تولید و حرکت بسوی اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال دانست.

کاظمی با تاکید بر ضرورت احصا و شناسایی دقیق مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرستان افزود: از اصلی ترین اهداف این کارگروه تسهیل و رفع موانع و شناسایی مشکلات رفع موانع و ارائه راه حل های  اساسی جهت فعال شدن  واحدهای تولیدی و صنعتی راکد شهرستان است .

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


طرح "پیاده روی بزرگ از خانه تا مدرسه" با حضور دانش آموزان مدارس ارسنجان،برگزار شد.
نوزاد عجول مادر23 ساله ارسنجانی در راه انتقال به بیمارستان مرودشت،در آمبولانس به دنیا آمد.
دوره آموزشی پیشگیری از رفتارهای پر خطر در جوانان،در جمع کارآموزان اداره فنی وحرفه ای ومرکز ترک اعتیاد ارسنجان ،برگزار شد.
سومین جلسه آموزشی پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان درسال97،در جمع کارآموزان فنی وحرفه ای وکارکنان بیمارستان ارسنجان، برگزار شد.
همزمان با هفته قلب ،همایش پیشگیری از بیماری های قلبی وعروقی در ارسنجان ،برگزار شد.