ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

خبرگزاری آنا

زمان ارسال :

شنبه,22 مهر 1396

دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر محمد مهدی رحیمی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ارسنجان:

شهدای دانشجو از سرآمدان فرهنگ شهادت هستند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان گفت: شهدای دانشجو از سرآمدان فرهنگ ایثار و شهادت هستند؛ همه دانشجویان و جوانان با ید با الگوبرداری علمی و اعتقادی از منش و بزرگی آنان در مجامع علمی درس بگیرند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

دکتر محمدمهدی رحیمی در دیدار با خانواده شهیدان دانشجو نادر دهقانی، آزاد محمدی و علی حسین یارمحمودی با پاسداشت رشادت‌های دانشجو اظهار کرد: «دانشجویان‌ عزیز و همه‌ جوانان‌ باید از عاملان تفکر علمی و شاخص‌ ایمان‌ خالصانه‌ را از دست‌ ندهند و آن را بزرگ‌ بشمارند.»

وی افزود: «هویت‌شناسی انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا است که معنادار می‌شود، همانگونه که رهبر عزیزمان می فرمایند هنگامی‌ که‌ به نام‌ دانشجوی‌ شهید می‌رسیم‌، این‌ یقین‌ در ما پدید می‌آید که‌ پذیرش‌ شهادت‌ و اقدام‌ به‌ جهادی‌ که‌ بدان‌ منتهی‌ شده‌ از سر خود آگاهی‌ و با اراده‌ روشن‌بینانه‌ بوده‌ است‌ و این‌ ارزش‌ عمل‌ را مضاعف‌ می‌کند.»

به گزارش آنا، مدیر دانشجویی فرهنگی، نماینده دفتر نهاد رهبری در سپاه ارسنجان و مسئول بسیج دانشجویی به همراه جمعی از مدیران هر فصل و به مناسبت های مختلف با حضور در جمع خانواده شهدای دانشجو یاد و خاطره این عزیزان را زنده نگه می دارند.

در این دیدار نمادی از کارت دانشجویی و هدایایی به خانواده شهدا اهدا شد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.
جشنواره دانش‌آموزی آداب و رسوم بومی و محلی در ارسنجان برگزار شد.
ظرفیت‌های بومی محلی ارسنجان به نمایش گذاشته شد.