ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

سه شنبه,11 مهر 1396

شبکه بهداشت و درمان

اخبار ورزشی

خسرو عواطفی نژاد

توسط جانباز شاغل در شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان انجام گردید

کسب رتبه اول تیراندازی با تفنگ بادی

به مناسبت هفته دفاع مقدس، مسابقه تیراندازی تفنگ بادی 10 متر، در مجموعه ورزشی امام علی(ع) دانشکده پزشکی، برگزار شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: برگزاری این نوع مسابقات با تقویت روحیه نشاط در بین کارکنان، یادآور رشادت های هشت سال دفاع مقدس،است.

دکتر "سید ابوالفضل هاشمی اصل"، افزود: این مسابقه با همکاری مدیریت تربیت بدنی دانشگاه و با حضور بیش از 35 نیروی مرد شاغل و بازنشسته دانشگاه و 15 نیروی خانم شاغل در دانشگاه ،برگزار شد.

او ادامه داد: در این دوره از مسابقه ها، "خسرو عواطفی نژاد" از شبکه بهداشت و درمان ارسنجان، "رحیم ربیعی" از شبکه بهداشت و درمان مرودشت و "بهبود عسکری" از مرکز بهداشت شهدای انقلاب، به ترتیب رتبه های اول تا سوم و در گروه خواهران، "فاطمه امیری" از ساختمان مرکزی دانشگاه و "خدیجه برزگر" از دانشکده دندانپزشکی، به ترتیب رتبه اول و دوم را کسب کردند.  

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


به مناسبت هفته پژوهش نگارخانه ماه حوزه هنری انقلاب اسلامی میزبان آثار قرآن نویسی و نسخ خوشنویسی خاندان ارسنجانی است.
طی حکمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان معرفی شد.
طرح ملی جنگلانه با هدف احیا و ترمیم رویشگاه‌های جنگلی و مرتعی، به همت گروه آفرود ارسنجان، تشکل همیاران و پاکسازان طبیعت ارسنجان، دامداران طرح فیجان و با همکاری اداره منابع طبیعی در ابتدای منطقه فیجان برگزار شد.
محمد کرم الهی، شامگاه چهارشنبه در آیین رونمایی از آثار تاریخی خوشنویسی خاندان ارسنجانی با قدردانی از برگزارکنندگان این مراسم با بیان اینکه فارس سرزمین یادها و خاطره هاست و قله های بلند اندیشه و تفکر و هنر است، افزود: کران به کران این سرزمین بلندمردی متفکر و هنرآفرین تکیه زده است و ما را به اندیشیدن می خواند؛ گاه لارستان است دلبری هایش، گاه سروستان، جهرم، آباده، سعادت شهر، استهبان و نی ریز و گاه دردانه این پیکره حقیقی این سرزمین ارسنجان.
راهکارهای ارتقای شاخص های شیوه زندگی سالم در میانسالان ، در کمیته سلامت میانسالان و سالمندان شبکه بهداشت و درمان ارسنجان برگزار گردید