ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

یکشنبه,2 مهر 1396

شبکه بهداشت و درمان

شورای شهر

تفاهم نامه

به منظور اجرای برنامه های خود مراقبتی اجتماعی

انعقاد تفاهم شبکه بهداشت ودرمان و شورای شهر ارسنجان

جلسه مشترک اعضای جدیدشورای اسلامی شهر ومسئولین شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، برگزار شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،گفت:با هدف جلب مشارکت سازمان ها وسایر ادارات شهرستان در فرهنگ سازی اجرای خود مراقبتی اجتماعی،جلسه مشترکی با اعضای جدید شورای اسلامی شهر ارسنجان،برگزار شد.

دکتر"کورش قنبری" با اشاره به لزوم توسعه فرهنگي شهر در رسیدن به توسعه همه جانبه و پايدار ،تغییر فرهنگ بهداشتي جامعه،ازدرمان محوري به فرهنگ بهداشت محوري و پيشگيري ازبيماري ها راگامی موثر در ارتقای سلامت مردم ،عنوان کرد.

کارشناس مسئول آموزش سلامت مرکز بهداشت ارسنجان ،گفت: در این جلسه ،گزارشی از عملکرد شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان در اجرای برنامه خود مراقبتی فردی واجتماعی ارایه وبرلزوم مشارکت ادارات وسازمان ها در اجرای برنامه خود مراقبتی اجتماعی وارتقای شاخص های سلامت ، تاکید شد.

 "زهره یاکریم" افزود: تشكيل كارگروه سلامت ،جمع بندي ،تعیین اولویت وبرنامه ریزی عملیاتی برای مقابله باعوامل تهديد كننده سلامت در شهرستان، تدوین برنامه مناسب برای مقابله با بيماري قلبي و عروقي (با توجه به افزایش آمار سکته های قلبی)وراه اندازي برنامه پياده روي خانوادگي با همكاري شوراي شهر ( يكي از اولويت هاي موثر در بهبود سلامت جامعه ) ،از جمله مهمترین مصوباتی بود که ، اعضای شورای اسلامی شهر ومسئولین شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، در اجرای برنامه های خود مراقبتی اجتماعی، به تفاهم رسیدند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


به مناسبت هفته پژوهش نگارخانه ماه حوزه هنری انقلاب اسلامی میزبان آثار قرآن نویسی و نسخ خوشنویسی خاندان ارسنجانی است.
طی حکمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان معرفی شد.
طرح ملی جنگلانه با هدف احیا و ترمیم رویشگاه‌های جنگلی و مرتعی، به همت گروه آفرود ارسنجان، تشکل همیاران و پاکسازان طبیعت ارسنجان، دامداران طرح فیجان و با همکاری اداره منابع طبیعی در ابتدای منطقه فیجان برگزار شد.
محمد کرم الهی، شامگاه چهارشنبه در آیین رونمایی از آثار تاریخی خوشنویسی خاندان ارسنجانی با قدردانی از برگزارکنندگان این مراسم با بیان اینکه فارس سرزمین یادها و خاطره هاست و قله های بلند اندیشه و تفکر و هنر است، افزود: کران به کران این سرزمین بلندمردی متفکر و هنرآفرین تکیه زده است و ما را به اندیشیدن می خواند؛ گاه لارستان است دلبری هایش، گاه سروستان، جهرم، آباده، سعادت شهر، استهبان و نی ریز و گاه دردانه این پیکره حقیقی این سرزمین ارسنجان.
راهکارهای ارتقای شاخص های شیوه زندگی سالم در میانسالان ، در کمیته سلامت میانسالان و سالمندان شبکه بهداشت و درمان ارسنجان برگزار گردید