ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان ارسنجان

زمان ارسال :

دوشنبه,13 شهریور 1396

شبکه بهداشت و درمان

روز بهورز

توسط شبکه بهداشت و درمان ارسنجان انجام شد

گرامیداشت روز بهورز و دهه ولایت در شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان

همزمان با دهه ولایت و امامت ،به مناسبت دوازدهم شهریور، روز بهورز،از زحمات بهورزان شاغل در شبکه بهداشت و درمان ارسنجان ،تقدیر شد .
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ارسنجان ، کارشناس مسئول واحدتوسعه مرکز بهداشت ارسنجان،گفت : همزمان با دهه ولایت و امامت و روز بهورز، مراسم جشنی در باغ یاس شبکه بهداشت و درمان ارسنجان، برگزار گردید . 
"علیرضا محمودی" افزود : به منظور گرامیداشت دهه ولایت و امامت و تقدیر از زحمات بهورزان شاغل در شبکه بهداشت و درمان ارسنجان، مراسم جشنی با حضور روسای شبکه و مرکز بهداشت ، کارشناسان ، مراقبین سلامت و بهورزان شاغل در شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، برگزار و از زحمات بهورزان،تقدیر شد . 
دکتر "کورش قنبری" رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان ،در این آیین، با اشاره به تاسیس اولین خانه بهداشت در دوازدهم شهریور سال 63 در ایران و نامگذاری این روز به عنوان "روز بهورز"، بهورزان را خط مقدم نظام سلامت ومبارزه با بیماری ها،عنوان کرد که با زحمات طاقت فرسای خود،باعث ارتقای شاخص های بهداشتی  و افزایش سطح سلامت جامعه، گردیده اند . 
معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت ارسنجان نیز،تلاش بهورزان در دور افتاده ترین نقاط کشور را نوید بخش سلامت جامعه ای پویا عنوان کرد که،بهترین پیام آوران سلامت وپایه های اجرای طرح تحول سلامت در کشور بوده وهمواره با داشتن کمترین امکانات وتلاش مضاعف خود، نقش اساسی در پیشگیری از بیماری ها و صیانت از سلامت مردم را، به عهده دارند . 
دکتر "علی ایزدی" افزود : با توجه به ارتقای سطح سواد جامعه امروزی و افزایش انتظارات مردم ، نیازهاومطالبات آنان نیز تغییرنموده ،وظایف سنگین تری را بر دوش بهورزان خانه های بهداشت نهاده که بهورز ها بایدعلاوه بر ارایه خدمات سلامت،داشتن اخلاق نیکو را سرلوحه کارخود، قرار دهند . 
حجه الاسلام "ابراهیم کشاورز"امام جماعت بیمارستان حضرت ولی عصر(عج)در حاشیه تقدیر از برندگان مسابقه دهه ولایت وامامت ،با اشاره به دهه امامت وولایت وروز بهورزوتبریک این مناسبت ها،الگو قرار دادن زندگانی امام علی (ع)ودیگر معصومین در عرصه خدمت رسانی به مردم را،مناسب ترین راه پیروی از ائمه ،عنوان کرد.
بخشدار مرکزی ورییس اداره صنعت،معدن وتجارت ،به عنوان میهمانان ویژه  مراسم تقدیر از بهورز های نمونه وبرندگان مسابقه دهه ولایت وامامت ، دراین مراسم ،حضور داشتند.  

 

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.