ارسال شده توسط :

منبع :

سايت دانشگاه آزاد ارسنجان

زمان ارسال :

یکشنبه,15 آذر 1394

دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد ارسنجان

دکتر محمد مهدي رحيمي

امام جمعه ارسنجان

ارسنجان

اگر دانشگاه از ارسنجان گرفته شود این شهر به یک دهکده بزرگ تبدیل می شود.

دکتر محمد مهدی رحیمی در دیدار با امام جمعه ارسنجان گفت : دانشگاه آزاد اسلامی یکی از بزرگترین دانشگاههای حضوری جهان است وتوانسته چه از نظر کمی و کیفی در دنیا مطرح باشد و خوب بدرخشد
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

وی افزود: این مجموعه علمی توانسته یار و همراه دولتها باشد وبرای آموزش از هیچ گونه هزینه ای دولتی استفاده نکرده و باری را از دوششان برداشته ونگذاشته که جمعیت قابل توجه ای از جوانان جویای دانش راهی کشورهای دیگر شوند در حال حاظر دانشگاه آزاد اسلامی با مدیریت توانمند و دلسوز دکتر میرزاده با عزم راسخ در راه اعتلا وشکوفایی بزرگترین دانشگاه حضوری جهان قدمهای مثبتی را برمی دارد
 

دکتر رحیمی گفت :واحد ارسنجان یکی از بهترین و قدیمی ترین واحد های دانشگاهی است که با همت و توان مردم در بیست وهشت سال پیش راه اندازی و دایر شده ، این دانشگاه موفقیتهای زیادی را کسب کرده و ازنظر علمی خدمات شایان توجه ای را ارائه کرده است ایشان از برگزاری همایشهای علمی، فرهنگی ، طرح های اقتصادی ودانش بنیان خبر داد و خاطر نشان کرد در سال آینده همایش بین المللی گردشگری با رویکرد جوامع ایمن ، همایش فرهنگی علما سرآمدان و نخبگان با محوریت مدرسه تاریخی علمیه سعیدیه ، همایش و سمینارهای علمی خبر داد و ذکر کرد که 14 رشته تحصیلی جدید برای ارسنجان به تصویب رسیده و 50 رشته دیگر در دست بررسی در وزارت بهداشت و وزارت علوم است
ایشان گفت : غیر از دانشگاه هیچ موسسه اقتصادی و هیچ مرکز درآمد زایی در ارسنجان وجود ندارد اگر روزی برای دانشگاه اتفاقی بیفتد یا دانشگاه نباشد ارسنجان به یک دهکده بزرگ تبدیل می شود که باید تلاش کنیم تا مشکلات مالی نتواند خدشه ای به دانشگاه وارد کند.

 


در دیدار با رئیس معاونان و مدیران دانشگاه آزاد

امام جمعه ارسنجان: موفقیت دانشگاه آزاد، پیشرفت نظام است/ نهال دانشگاه مناسب غرس شده و ثمره‌اش را همه می‌برند

امام جمعه ارسنجان خطاب به دانشگاهیان گفت: یک دانشگاه خوب موجب افتخار است، امام جمعه در کنار شماست، دیدگاه مثبت و صعودی داشته باشید تا موفق شوید که موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی موفقیت و پیشرفت نظام اسلامی است، نهال دانشگاه بسیار مناسب غرس شده و ثمره‌اش را همه مردم می‌برند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، حجت الاسلام ابراهیم احمدی در دیدار با رئیس معاونان و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی ارسنجان، با ابراز خرسندی از برنامه‌های دانشگاه اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی از بدو تاسیس نقش بسزایی در پیشرفت و توسعه فرهنگ در کشور و این شهرستان داشته است.
امام جمعه ارسنجان افزود: هر شهری که افراد تحصیل کرده بیشتری داشته باشد نشانه رشد آن است.
وی ادامه داد:‌ ارسنجان از لحاظ آمار افراد تحصیل کرده خوب بوده و اکنون بسیار عالی است. همه باید دست در دست هم بدهیم تا بتوانیم دانشگاهی موفق‌تر از قبل داشته باشیم.
احمدی افزود: یک دانشگاه خوب ارزش است همه باید برای توسعه دانشگاه کمک کنیم سهم خواهی از دانشگاه ممنوع است، حفظ دانشگاه و ارتقائش مهم است، امروز جامعه در حال رقابت است، اگر بخواهیم موفق باشیم باید رقابت کنیم، عزم مان را جزم کنیم تا از همه توان‌مان در یک مسیر درست و صحیح استفاده شود .
در ادامه این نشست رئیس واحد ارسنجان گزارشی از فعالیت‌های این دانشگاه ارائه کرد.

 

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:
خبر تعطیلی و خوابیدن بازار کار کارخانه ها گرچه در روزهای قبل، بازار بعضی از رسانه ها را داغ کرد اما دروغ بودن این خبر، مانند آب سردی بر سر مخاطبان ریخته شد. به گزارش پایگاه خبری ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی؛ خبر تعطیلی کارخانه داروگر در ابتدا شوک آور بود، چراکه برای بسیاری از مردم، شامپوهای زردرنگ به اصطلاح تخم مرغی داروگر که در سال های دهه شصت تنها شامپوی بی رقیب کشور بود، حکم نوستالژی دارد. اما این خبر پس از انتشار، با تکذیب قاطعانه مسوولان شرکت سهامی عام کف روبرو شد.
همزمان با فرا رسیدن ایام مبعث رسول گرامی اسلام (ص) دو پروژه ورزشی با حضور مسئولان در شهرستان ارسنجان افتتاح و به بهره برداری رسید.
خطیب جمعه شهرستان ارسنجان،بخشی از خطبه این هفته خود را ،به تبیین شعار روز جهانی بهداشت وهفته سلامت ،اختصاص داد.
ارسنجانی ها، در برنامه پیاده روی که به مناسبت هفته سلامت برگزار شده بود، شرکت کردند.
سرپرست شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،با حضور در آزمایشگاه بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) ارسنجان،روز آزمایشگاه را، گرامی داشت.